Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hétvégi programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hétvégi programokat tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni.

Hétvégente vagyok együtt a párommal, és szeretném a hétvégéket hasznosan tölteni, nem a lakásba, erre keresnék programokat.

Lehetőleg szabad programot, kirándulást nem mozi meg ilyesmi.


Budapesti vagyok, és nem nagyon van ötletem.

Gellérthegy, Margitsziget, Állatkert, Vár, stb., ezeken a helyeken már jártunk, nem azt mondom hogy ezekre a helyekre az ember nem megy el többször, de én szeretnék valami mást.


Pest környéke?

Hát erre is gondoltam, de itt az a probléma hogy így is hogy együtt legyünk a hétvégén valaki utazik a másikhoz 80 km-t, s nem igazán akarjuk hogy a programok költségesek legyenek.


Van valami ötlet?


2009. febr. 4. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kirándulás: Szentendre, Visegrád. Szép helyek és Pest vonzáskörzetében vannak.
2009. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is köszi, hogy ilyen értelmes kérdést írtál föl. Jó dolog az ilyenekre válaszolni.


Én 21 vagyok, a barátom 22, ő Pesti, én Szegeden lakom, tehát mi is csak hétvégente tudunk találkozni, ezért próbáljuk az időt minél hasznosabban eltölteni.


- Gyakran megyünk el az egyetemi füvészkertbe Szegeden, de ilyen majdnem minden egyetemnek van, kb 200 Ft a belépő, és iszonyatosan jól érezzük magunkat. Nyáron viszünk plédet, és kifekszünk egy üveg borral, télen pedig kimegyünk sétálgatni.

- Elmegyünk színházba, bábszínházba (kb. 400-1200Ft a jegy) felnőtt előadásokra, amiken nagyon sokat lehet nevetni más fiatalokkal együtt. Most játsszák pl. a Lüszisztraté-t Dobó Katával, durva.. Jah és egyáltalán nem sznob dolog ma már, velem egyidősekkel volt tele a terem. Meg sztem a moziban elég gyógy filmeket nyomnak mostanában.

- Fürdőzni szoktunk menni télen, fedett helyre, éjszakai fürdőzésre is. Szegeden, az Anna-fürdőben, ami egy patinás hely, 900 Ft a jegy, és nagyon nyugis, kevesen vannak, lehet relaxálni. Pesten még több ilyen van.

- Mivel motorozunk a barátommal, most a következő program az lesz, hogy elmegyünk go-cartozni, ez már költségesebb sajnos, de az élményt megéri.

- Nyáron nagyon jó még a mogyoródi aqua-park, szintén drága, de egyszer egy nyáron ki lehet bírni. Mert ha azt nézed, elmentek bulizni, és a belépővel, piával együtt már ott van több ezer Ft.

- Ha hideg van, jók a teaházak, beültök, isztok egy finom teát, és közben jót beszélgettek, ki is mozdultok.

- Meg itt van a koripálya, ha tudtok korcsolyázni. Ha nem, meg béreltek korit, és megtanulhattok együtt:P Najó, én könnyen beszélek, itt, Szegeden egyetemistáknak ingyen van a kölcsönzés, ingyen forraltbor stb:D


Csak ki kell deríteni a lehetőségeket, és tényleg jól érzitek magatokat! Nekem a fenti dolgok életre szóló élményeket adtak.

2009. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vidámpark meg a cirkusz is jó szórakozás... de pl elmehettek egy fürdőbe, nagyon poénos dolog télen fürdőzni :) és tökromantikus együtt lubickolni...én már csak tudom, egy első csókom fürdőben történt :) mellesleg valami aranyos, kultúrált kajáldába is mehettek, ott van pl a nagymama palacsintázója, én nagyon élveztem mikor először jártam ott. este is pl elmehettek egy kultúrált szórakozóhelyre, úgy tudom, ott nagyon sok van...a mozi az adott, de én pl a westendben nagyon jót szórakoztam a párommal a játékteremben is, egymás ellen verekedtünk meg lövöldöztünk...tudom, hogy kicsit gyerekes, de épp ezért volt szórakoztató, hogy olyasmit csinálhattunk, amire gyerekként vágytunk
2009. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!