Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondta a baratjanak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta a baratjanak, hogy lefekudt velem! Normalis ez?

Figyelt kérdés
A baratommal 1 hete vagyunk eggyut, es hat nem vagyok ra buszke, de lefekudtem vele, de en komolyan gondolom vele, es allitolag o is velem, de elmondta a legjobb baratjanak azt, hogy lefekudt velem!!!! A baratja mondta el nekem, hogy tudja. En cikinek erzem, de remelem csak neki mondta el... Szakitsak emiatt??? nekem nagyon szarul esik, mert olyan dicsekedesnek hangzik... amiota lefekudtem a baratommal, azota nem beszeltem vele ( tegnap tortent), szerintetek hozzam fel neki a temat, hogy miert mondta el??? Megalazo szamomra, es nagyon naivnak erzem magam... Ti mit tennetek helyembe? 16/L
2011. jan. 23. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, szakíts vele, mert megbeszéli a dolgait a legjobb barátjával... :|
2011. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De rogton szalad a baratjohoz elmondani??? Meg en se ertem oda, hogy legjobb baratnomnek elmondjam, (akivel MINDENT megbeszelunk) de mar a baratja tudja...
2011. jan. 23. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
na látod, te is el akartad mondani a barátnődnek. akkor ő mért ne beszélhetne meg MINDENT a legjobb barátjával?
2011. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem is lenne baj, csak hat sajnos TUL joool ismerem a barati koret, es tudom milyen pletykasok, es mennyire dicsekedos tipusok, es ha 1 tudja, akkor MINDEGYIK tudni fogja, csak ido kerdese.Ezen fognak csamcsogni hetekig...sajnos rossz tapasztalataim vannak veluk... de baratomat masnak kepzeltem... Azert jutott eszembe a szakitas, hogy ne csinaljak hulyet magambol, hogy ennyire kibeszelnek a hatam mogott...
2011. jan. 23. 18:50
 5/11 nielindi ***** válasza:
100%

kellett neked egyből lefeküdni vele. mit gondoltál, nem mondja el senkinek?? :D

ha voltál ilyen hülye, akkor viseld szépen a következményeit.

2011. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Te is dicsekedsz az ő szemében a barátnőidnél.

Persze neked lehet a pasinak nem lehet?Ennyit az egyenjogúságról.

2011. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen értem én, hogy miért esik ez neked rosszul -- hiszen intim dolgot tudott meg rólad valaki, aki neked nem bizalmasod --, de ha mindketten komolyan gondoljátok a kapcsolatot, akkor semmi olyat nem tett a barátod, amit megalázónak kell érezned. Lefeküdt a barátnőjével, és büszke rá, naná. Jobban örülnél, ha szégyellné? :)


Te is el fogod mondani a legjobb barátnődnek, ami történt, holott a te barátnőd a barátodnak ugyanúgy nem bizalmasa. Ha téged zavar, hogy ezekről a dolgokról másokkal is beszél a barátod, egyezz meg vele abban, hogy mennyit mondhat el másoknak, mik azok a részletek, amiket kezeljen tabuként, amik csak kettőtökre tartoznak. És akkor persze ő is elvárhatja, hogy te se ossz meg mindent a legjobb barátnőddel sem.


Szakítani ezért hatalmas és értelmetlen túlreagálás lenne.

2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt olyan jó a szex, hogy ilyeneken gondolkozol?

Lehet, hogy a barátja kérdezte, hogy "na mi volt, dugtatok?", ő meg letorkolta, hogy "dehogyis, inkább egy csodálatos szeretkezésnek mondanám a kedvesemmel!" :D


Hát ez most így alakult. Tanulságok: a következő fiúnak már mondd, hogy tartsa magában legalább egy ideig.

Ha meg most szakítasz ezzel, akkor neki az lesz a tanulság, hogy ne dicsekedjen mindjárt, ha meg akarja tartani a lányt.

2011. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát ha nem ism ondana semit azért azt gondolnák fél év vagy egy év után h nem vaytok szüzek és van köztetek szexuális kapocs

amúgy én nem beszélnék barátnőmnek róla, najó talán igen, de ha pasi beszéli meg a haverjával, az olyan mintha nem tisztelné a nőt

csak kapca lenne

de még ne szakíts, várd ki

lehet csak örült és meg akarta osztani valakivel

2011. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cleptomaniac ***** válasza:
Nézd, ah úgy gondolod, hogy már most beindult a pletyka, mert együtt voltál a barátoddal, akkor mit mondanának, ha szakítanál? "Nézd már, ott a csaj. Ja, képzeld, összejött egy barátommal, egy hét után lefeküdtek, aztán meg dobta. Mekkora egy K, ez is csak szexet akart." Ez csak egy tipp. Vagy lehet, arra asszociálnak, rossz volt a srác az ágyban, és ezért dobtad.
2011. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!