Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok benne ha ilyen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok benne ha ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem és én is neki. Mindent elmondott a multjáról hogy hogy viselkedett az exeivel szóval nagyon öszintének tűnik. Azt is elmondta h mivel a csajok megcsalták igy ő is megcsalta őket. Azt mondja hogy úgy érzi hogy megkomolyodott és nem akar engem bántani. Nagyon kedves velem meg tényleg annyira őszintének tűnik.

Ti biznátok benne ha ilyen hirek szállnának rola hogy csak szorakozott mindenkivel ?


2011. jan. 23. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
bíznék benne, de nyitva tartanám a szememet
2011. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bennem eléggé igazodnak az érzések ez a történet után. Amúgy ne mtudom. Én ezt élőben tudnám eldönteni leginkább.
2011. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ááá veled is ezt tenné.Az a gyerek aki játszik a lányokkal egy f@sznyakú gecc.

Csak kú_rni akar

HIGYJÉL NEKEM !!!!! fiúból vagyok

2011. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Remélem nem jöttél össze vele.

2011. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!