Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok benne a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok benne a helyemben?

Figyelt kérdés
tudom nehéz külsőleg belelátni,de a véleményetekre vagyok kíváncsi. van egy lány,akivel elvileg együtt vagyok,azért csak elvileg mert ő nem magyar,messze lakik tőlem,ő akarta ezt az egészet,április május környékén fogunk találkozni,nem sokat beszélünk amúgy se csak sms-t küldünk egymásnak,meg néha felhívjuk egymást.mi már régebb óta ismerjük egymást mert már nyaralt itt,azóta elvesztettük egymást,és kb egy éve találtam meg facebookon,azóta van ez a kapcsolat helyzet hogy ő írt nekem váratlanul,hogy szeret, és ha tudok menjek el hozzá,de az biztos hogy ő április május környékén jön ide, az elején ő mutatott több érdeklődést hívott mindig,írt nekem naponta többször is,de amióta megbeszéltük hogy mi van azóta úgy érzem ez csökkent. hétvégén volt Planicai síugró versenyen írtam neki,hogy jó szórakozást,nem írt vissza,írtam facebookra nem írt vissza,3-4 napja egyáltalán nem is beszéltünk,ez még annyira nem is zavar,ő egyébként 21 éves én 24,egy idősebb barátnőjével ment ő 30 éves,és csomó képet feltöltött ahol ölelgeti 4-5 képen más más fiú,és pontosan ezért nem akartam belemenni,mert szeretem és ez a legnagyobb gond vele,hogy nem tudom bízhatok e benne,ő azt mondja hogy nem játszik vele,és higgyek neki,de ez elég nehéz mivel egy ország választ el,mindig van bennem ilyenkor egy rossz érzés,hogy ne bízzak benne,de később meg már rám jön az,hogy nagyon hiányzik,és bízok benne,könnyebb lenne ha eltudnám hagyni,vagy szakítanék vele,de ha szeretünk valakit,igazán az nem ilyen könnyű,én nyugodtan beszélhetek a saját nevemben ő életem szerelme,függetlenül attól hogy mi lesz velünk,ebben biztos vagyok.
2011. márc. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Te már tettél föl egy pár kérdést ezzel kapcsolatban, nem?


Akkor is válaszoltam és csak ismételni tudom önmagam.


Szerintem a lány semmi komolyat nem akar veled. Amúgy is, ő külföldön él...mégis hogy lenne kivitelezhető a kapcsolat.

Azt írod, hogy elvileg együtt vagytok. Ezt az "elvileget" rendezd le vele egy komolyabb beszélgetés formájában és mindenre fényt tudsz deríteni.

2011. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"könnyebb lenne ha eltudnám hagyni,vagy szakítanék vele,de ha szeretünk valakit,igazán az nem ilyen könnyű"



Pedig itt a helyes megoldás.

2011. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen tudom,de már írtam neki hogy beszéljük meg mert ennek így nincs értelme

mondtam neki a távolságot stb,azt mondta

hogy velem képzeli el a jövőjét és bízzak benne.

2011. márc. 21. 16:22
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor felteszem máshogy a kérdést?

mi oka lenne hazudni nekem?

az elején mondtam neki,hogy úgy érzem ő nem őszinte velem,és csak játszik

azt mondta ez nem így van,higgyek neki

akkor miért csinálná ezt velem? nem értem a logikáját.

2011. márc. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!