Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem szeretkezés utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szeretkezés utáni reggelen maszturbált, holott orgazmusa volt este (remegő test, elcsukló hang stb. ) Fáradékonyságára hivatkozva hetente egyszer szeretkezünk csak mégis. Hogyan kezeljem e problémát?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve vagyunk házasok. A feleségem mindig tagadta, hogy valaha is önkielégítést végzett volna. Azonban egy héten belül másodszorra kapom rajta, amelyet a franciágyunkban, mellettem fekve végez. Természetesen azt hiszi, hogy ezalatt alszom. Amin megdöbbentem, hogy tegnapelőtt, tegnap is szeretkeztünk (mindkét alkalommal orgazmusa volt), ennek ellenére ma reggel is magához nyúlt. Természetesen mindent tagad, nem hajlandó beszélni erről.
2011. jan. 24. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudja magáról, hogy nem képes orgazmust elérni szex közben, csak ha magának csinálja, és csak megjátssza amikor együtt vagytok, hogy ne bántson meg téged.
2011. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért annyira már ismerem, hogy látom az orgazmusa valódi-e, vagy sem. Emellett született 3 gyerekünk is.
2011. jan. 24. 17:25
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Mármint tegnap? Termékeny napotok volt...
2011. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most épp peteérése van, és kívánós, és azért magán segít, mert

1. nem vagy elég jó az ágyban

2. macerás neki a szex, így gyorsabb

2011. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudom miért baj, hogy maszturbál.Azt se értem miért nem hajlandó beszélni erről.... Nem kéne tabuként kezelni. De szerintem nincs abban semmi, hogy szeretkeztek, de ő önkielégitést is végez olykor. Mondjuk neki se kéne tagadnia.Én ezen, hogy letagadja inkább kiakadnék.
2011. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok kiakadva, hogy tagadja, hülyének néz. Borzasztóan konzervatív, maradi, de imádnivaló, tisztességes feleség. Tényleg nem tudom mi tévő legyek...
2011. jan. 24. 17:56
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Lúzer vagy. Alvást szinlelsz miközben a feleséged masztizik melletted? :D Eszedbe sem jut "segiteni" neki mi?

Ha ilyen férjem lenne, én is masztiznék... :/

2011. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

10 év 3 gyerek

nem gondolod, hogy a feleségednek minden így jó, ahogy van?

hagyd őt ezzel, te meg ne mardosd magad ezzel

2011. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem érted. Persze, hogy próbáltam segíteni, beszállni a maszturbálásához, de mindent tagadott.
2011. jan. 24. 18:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Abban a pillanatban, amikor meglátod, akkor kell "besegíteni", hogy lássa, hogy nem kell szégyenkeznie. Sok nő nem beszél szívesen a maszturbálásról, mondjuk tagadnia nem kéne, de sztem ő azt hiszi, hogy számonkéred, vagy elítéled ezért.

Amúgy szerintem is peteérése volt, akkor minden nő kívánós. Ilyenkor meglátod, és nem színleled tovább az alvást, hanem átöleled és elkezded csókolgatni, vagy mondjuk orálisan kényeztetni...

Egyébként énis nő vagyok, és semmi nem tudja jobban elvenni a kedvem a szextől, mintha beszélünk róla, vagy ha a pasim szóban kér meg, hogy mi lenne ha... Ha azzal kezdi, hogy átölel, megcsókol, vagy vadul letépi rólam a ruhát, akkor még soha nem mondtam nemet...

2011. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!