Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből szeretkezés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből szeretkezés, vagy csak kötődésből?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk, hogy folytatjuk-e a kapcsolatunkat, mert voltak gondok, és békülés időszakában voltunk, de közben többször is szeretkeztünk a "párommal". Olyan dolgokat csinált, amit nem szeret, de most mégis megcsinálta, és nem kértem meg rá. Pl. orál. Nagyon forró,és tüzes volt az ágyban. Megkérdeztem tőle, hogy ez most szerelemből szeretkezés volt, vagy kötődésből, de nem tudja rá a választ. Ezek után pár napra rá szakítottunk. Szerintetek? Tudja, hogy nagyon jó velem az ágyban, ezért feküdt csak le velem? Amit még tudni kell a lányról, hogy nem a sex vezérli. Mire véljem ezt az egészet? (Örülnék, ha ebben a témakörben maradna a kérdésem, mert itt értelmes válaszokat adnak. köszi modik )
2011. szept. 18. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem tőle, hogy ez most szerelemből szeretkezés volt, vagy kötődésből, de nem tudja rá a választ."


Nem kötekedésből írom, de ha ő sem tudja, akkor nekem kéne, itt a gép előtt ülve?

2011. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rakd a csajt közösbe :D
2011. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet valami hiányzott neki a kapcsolatból, csak nem merte elmondani, és arra gondolt, hogyha ő megtesz valami újat, akkor majd te is (?). Ilyen ez a nőies gondolkodásmód. Szerintem ne arra kérdezz rá, hogy mégis milyen okból szeretkeztetek, hanem inkább arra, hogy mit érez irántad, akar e javítani a kapcsolaton, ha akar, akkor hogyan képzeli a jövőt. Ő szakított veled, vagy te vele? Mennyi idősek vagytok?
2011. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Időközben biztos leckéket vett másvalakitől, aki viszont megszerettette vele a fellációt. Alaposan.
2011. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de nem tudott rá válaszolni.

Az érzelmekre lennék pont kíváncsi, hogy ki mit gondol róla?

18:06-oshoz: Ez nem volt új dolog. Néha csinálta, de nem szerette. Éppen ezért furcsállottam, és nem értem, hogy most miért is csinálta?

Ultimátumot adtam, és nem tudta teljesíteni. Ezért szakítottunk. 24/31

Nem tartom valószínűnek, hogy bárkivel is lett volna, hiszen nem a szex vezérli.

2011. szept. 18. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Kaptam e-mailben kérdést. Azt még hozzá tenném, hogy a lány szegeden, én pécsen lakok.
2011. szept. 19. 01:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ultimátumról írhatnál. Egyébként, ha már ultimátumot kell adni, már régen rossz, plusz, ha még szakítottál is, akkor nyilván te sem voltál elég rugalmas, hiszem a leányzó próbálkozott (orális téren).

Írhatnál amúgy még a kapcsolatotokról, így nehéz választ adni. Milyen gyakran találkoztok stbstb.

2011. szept. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ultimátum: legyünk többet együtt, mert volna rá lehetőség.

Hetente 1-2 napot voltunk együtt.

2011. szept. 19. 15:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Ismét Kaptam e-mailben a lekhelyünk után érdeklődő kérdést. Azt még hozzá tenném, hogy a lány szegeden, én pécsen lakok. Nem Kittinek hívják a lányt.
2011. szept. 19. 18:01
 10/10 A kérdező kommentje:
e-mail kérdésre a válasz: Márciusban történt, 2 évig voltunk együtt előtte.
2011. szept. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!