Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy bnő azt mondja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy bnő azt mondja van amire vágyik a párjával, és kérdésre elmondja mi az, miért nem hiszi el a barátja? A pasik mi másra gondolnak?

Figyelt kérdés

Mert amikor kérdezte a párom, mégis mire vágyom,(mert először nem mondtam el, mert meg akartam vele lepni) és én elmondtam, hogy tengerparton egy hétvégére, szabályosan kérdőre vont, hogy biztos nem ezt akartam, csak most kitaláltam ezt.

kérdeztem mégis mi másra gondolt, mire vágyhatnék, erre nem mond semmit, ő semmire nem gondolt.

akkor miért nem hiszi el???

szerintetek mire gondol ilyenkor egy pasi másra?


2011. jan. 24. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nincs erre pénze.
2011. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő anális szexre gondolt, de ezt utólag már nem meri bevallani neked.
2011. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de az elején mondtam, hogy nem szexes téma.

akkor is csak gondolkodott, kérdezgetett

aztán kinyögtem, tekintve, hogy úgy sem tudom összehozni


a hétvégét amúgy sátoros, viszünk kaját alapon gondoltam, nem sok pénz kell hozzá

2011. jan. 24. 17:21
 4/4 A kérdező kommentje:

tegnap meg tudtam

tényleg azt hiszi, hogy szexuális töltetű amire gondoltam...

ó hogy a pasiknak eddig terjed csak az agyuk...

2011. jan. 30. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!