Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szerelmes és jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes és jól megvannak a párjával fel sem merül benne hogy szakítanának bármikor is?

Figyelt kérdés
tehát azt szeretnék és gondolják,remélik hogy örökre együtt maradnak? vagy így csak egy naív ember gondolkozik?
2011. okt. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a barátomat, REMÉLEM, hogy még jóóóó sokáig együtt maradunk, de én úgy vélem benne van a pakliban, hogy talán évek múltán felléphet olyan gond-változás-probléma, ami miatt elhidegülünk egymástól, esetleg csak egyikőnk a másiktól, és emiatt szétmegyünk.

Ez lehetséges, de én nem erre akarok gondolni, mert akkor képtelen lennék élvezni azt, ami most van. :)

20L

2011. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de jó:) köszi a választ és sok boldogságot:)
2011. okt. 19. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmesek vagyunk, évek óta együtt,közösen alakítjuk és tervezzük a jövőt. De ennek ellenére sajna benne van a pakliban,hogy évek múlva valami történik. Ezért én azt mondom egy kapcsolatért igenis minden nap tenni kell és nem csak örülni, hogy hurrá együtt vagyunk.
2011. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi is együtt tervezzük a jövőt , de néha eszembe jut h mi lenne velem /velünk ha szétmennénk . mivel még most nincs rá olyan különösebb ok,bármikor felmerülhet :S de reméllem ilyen nem lesz :)
2011. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!