Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ha tudom hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ha tudom hogy nem én vagyok az igazi neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom amióta megláttam odavagyok meg vissza

úgy szeretem ahogy van.De sajna ez fordítva úgy érzem nem így van és elég egyoldalú a kapcsolat.Ő mindíg talál bennem hibát

én meg túlságosan elnéző vagyok mindenben (ahogy beszél velem néha- neki ilyen a stílusa).Én eltudom vele képzelni naggyon sokáig... Van rá esély hogy ő is jobban szeressen és ne a hibákat keresse? Vagy nekem kéne már végre a sarkamra állni hogy megbecsüljön?Az a baj, hogy mi egy faluban lakunk és elég sok kapcsolatom volt előtte amikről ő is tud és szerintem ez lehet a problémája velem.Annyira hülye voltam de sajna a múlton már nem tudok változtatni.(de legalább én megváltoztam).

Ez mindíg zavarni fogja?


2008. jan. 26. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állj már a sarkadra! Beszélj vele arról, hogy te mit érzel. Ha nem tudja megérteni, hogy a múltadon már nem tudsz változtatni, akkor inkább hagyd ott. Ez így nem jó neked! Biztos találnál olyan pasit, aki úgy szeret, ahogy van, jelennel és múlttal egyaránt.

Én is elnéző vagyok sok dologban amikor szerelmes vagyok, de ha úgy érzem, hogy nem szeretnek viszont, akkor először megbeszélem az illetővel és ha nem változnak a dolgok, akkor inkább dobom.

2008. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Minden kapcsolatba csak annyit szabad beletenni, amennyit ki is tudsz venni belőle.
2008. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen egyoldalú kapcsolat egy idő után felőröl téged. Mert az oké hogy te nagyon szereted, de ha ő nem viszonozza, sose leszel igazán boldog mellette. Ha nem hajlandó elfogadni téged, vagy nem mondja meg mi a baja, miért kritizál téged, akkor érdemesebb egy melegszívű, figyelmes fiút keresned helyette.
2008. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem is áll a sarkadra!Szerintem mindenkinek van múltja,és amennyiben a másikat szeretem mindezzel együtt fogadom el.Nem folyton a hibáira emlékeztetem, sőt! segítenék neki abban,hogy a hibáit észre vegye, de csak így. Nah, igen gondolom a faluban mindenki tud mindent. Minden gyorsan terjed akár jó hír, akár rossz. Azt tanácsolom, hogy a pletykákkal ne foglalkozz,akinek van ideje ilyeneken rágódni hagyd rá. A másik szerintem veled nincs itt semmi probléma, mert írod, hogy neked a múltbeli dolgok után sikerült megváltozni. Az keresi a másikban a szálkákat,aki önmagával nem elégedett,akinek az önértékelésével,önmagával valami bibi van. Ami nem baj, de jó lenn, ha erre maga jönne rá. Szerintem mondd el neki, h mit érzel és zavar ez a hibák hangoztatása.Lehet észre veszi magát, és elgondolkozik, változik. Minden lehetséges,de ha továbbra is így marad ez az állapot,akkor válts! Nem érdemes,hidd el, egy pasinál ( főleg így) leragadni!

Sok sikert!

2008. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!