Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme harcolnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harcolnom egy olyan szerelemért ami tényleg az igazi, de valahogy nem megy az összecsiszolódás? Lehet ennek jövője még? Ha igen, milyen módszert"vessek be"?

Figyelt kérdés

A mostani,már sajnos expasimmal ez volt a 2.próbálkozásunk,hogy"elviseljük"egymást.A konfliktusok fő oka az én bizalmatlanságom és az ő érdektelensége.1. próbálkozásnál volt egy 3.,aki bekavart(mármint egy lány).Csúnyán át lettem verve akkor,nem részletezem,de az ismerőseim szerint csoda hogy egyáltalán újra összejöttem vele.Nem vagyok fúria,nem veszekedtem vele emiatt,mert ami volt az volt,megmásítani nem lehet,próbáltam felejteni.Sajnos megmaradt a bizalmatlanság,ami nem tett jót a párom önbecsülésének,nekem meg az nem tett jót hogy nem ült le velem soha beszélgetni,nem csak erről,semmi másról se,mondván,ő nem szeret beszélgetni,úgyis csak összevesznénk,merthogy ő felidegesítené magát(tipikus pasi->"nem beszélek,kemény vagyok").Volt hogy annyira ideges volt hogy megráncigált,falhoz vágott,undorító szavakat vágott a fejemhez(utóbbit rendszeresen minden veszekedéskor),de az már az én hülyeségem hogy ennek ellenére mellette maradtam.Nem bírtam elhagyni,mert mindennél jobban szeretem.Ezekután meg számonkérte rajtam a szexet...Lehet engem szapulni,de ilyen érzelmi háttér mellett nem tudok annyira lelkes lenni(pedig nem vagyok frigid,sőt).Most,hogy más városban élünk,távkapcsolattá alakult a dolog,amit én nagyon megszenvedtem.A párom nagyon korlátozott,egy kocsmában,nappal megivott 3 dl kóla miatt is kiakadt,ha nem szóltam erről időben,ellenben az ő egyetemi életébe,kijárásába nem szólhattam bele.Az agresszív viselkedése és a beszélgetések elutasítása miatt odáig jutottunk,hogy én nem mertem szólni egy szót se ha valami engem bántott,mert az ugye csak és kizárólag hiszti neki,aztán ha mondtam,nagy veszekedéssel járt,mert kitört belőlem a sok hallgatás után.Egy ilyen miatt történt ez a szakítás is...Elég durván elküldött,merthogy a bizalmatlanságom kikészítette(de mondom,minden éremnek 2 oldala van,nagyon sok hibája volt neki is).Fejlődőképesek vagyunk mindketten,az utóbbi pár hónapban már azt is mondhatnám hogy kezdtünk összecsiszolódni,egymás bogarait elviselni.Én még nagyon szeretem őt,és tudom hogy ő is engem,összeköltözésről,eljegyzésről volt már szó(14 hónapja vagyunk együtt,a párom tervezgette mindig:)),bár tisztában vagyok hogy attól még meglehet,hogy nincs közös jövőnk,mégis küzdeni szeretnék ezért a szerelemért.Amikor"normális",nagyon édes,imád,ágyba hozza a reggelit,kényeztet,stb.

Előre is köszi a válaszokat!

19L


2009. nov. 20. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Légy erős, és hagyd a francba. A srác több ponton is sérti a hosszútávú normális kapcsolat alapvető követelményeit, borítékolható, hogy működésképtelen lesz a dolog. 100%. Ez nem összecsiszolódás, hanem jellem kérdése.

Nagyon vigyázz! Láttam ilyen pasit, a felesége 15 év után egy elnyűtt, megfélemlített, önbizalomvesztett báb.

A szerelem a normális kapcsolatokban-házasságokban is 1-2 évig tart. Aztán az számít, kinek milyen a jelleme, a lelkesedés megkopik.

MENEKÜLJ, amíg nem késő!

2009. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,nem te vagy az 1.,aki ezt tanácsolja nekem:P Csak sajnos ez sokkal bonyolultabb,mint amilyennek tűnik(bár ígyis elég hosszú lett a sztori...).Az igazsághoz hozzátartozik,hogy az agresszivitással leállt,csak az elutasítás maradt.Én meg tényleg nagyon bizalmatlan voltam...megértem hogy kiakadt,mert azt viszont tudom hogy okom nem volt rá(tudom,hogy ez eléggé ellentmondásos).Legalábbis most nem adott rá okot,egyetlen okom a régi átverős-sztori...
2009. nov. 20. 14:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik normális kapcsolatnak, semmi biztatót nem látok benne. A szeretet nem így viselkedik. Nem illetek össze, jobb ha most szíkítasz, mint pár év múlva, összeverve, egy két riadt gyerekkel a kezedben. Hagyd ott sürgősen, keress mást! Írtam már hogy csak azt lehet helyrehozni ami valaha működött, ez meg soha nem működött rendesen ahogy olvasom. Ha vele maradsz annak ellenére hogy nagyon is tisztán látod hogy alig megy valami, akkor gyáva vagy. Nehéz beismerni, de ez a helyzet.
2009. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy má bocs, Mit akarsz ettől a szemét fas*ztól????
2009. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elismerem,meglehet hogy gyávaságból vagyok vele.Most úgy érzem,hogy nem fogok ennél jobbat találni,nem érdemlek nála jobbat...Gyávaság,mert nem merek másfele nyitni a szakítás után,pedig jelentkező van.De amikor békés időszakot éltem meg vele,akkor úgy gondoltam,nincs nála jobb,ezért nem kell más.Mondjuk az is közrejátszik,hogy alapból naiv vagyok,viszonylag könnyen lehet manipulálni(főleg neki) és mióta azt mondogatja,hogy mindenkinek csak szexre kellek(kész Stockholm-szindróma:)),ettől félek énis,hogy hátha így van...
2009. nov. 20. 15:09
 6/21 anonim ***** válasza:

Ja, ez egy gazdag pasi? Mit akarsz tőle?

Nem minden a pénz ám. A jóképű fej is rejthet egy szörnyeteget...a a leírásod alapján. Persze most addig puncsol, amíg meg tud fogni. Mert ez acélja, hogy tönkretegyen téged. Hagyd csak. majd két év múlva emlékezz rám, amikor idegbajos, összetört nő leszel.

2009. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tömör volt és velős:D De azért köszi:)Végre "kívülállóktól" is hallom,hogy nem kizárólag én vagyok a vétkes ebben a kapcsolatban...Megnyugtat,mert az expárom haverjai természetesen mindig engem oltanak:P:D(mivel csak az egyik oldalt ismerik)
2009. nov. 20. 15:11
 8/21 A kérdező kommentje:
azzigen:D nem gazdag,nekem ez nem is számít,bármennyire is közhely.
2009. nov. 20. 15:12
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kellesz a szexre, csak ennek a faszinak.

ez pszichológia. Így akar manipulálni.

Meg lealáz, mert tudja hogy gyenge vagy. És az önértékelésed egyenlő a nullával. Én szívesen segítenék neked, ha lehetne, csak kellene rám hallgatni. Mert annyi fiú van, aki rendes, kedves, és mégse kell egy nőnek sem.

Úgyhogy annyit tudok neked mondani, ha bele is halsz, holnap szakíts vele! És menj el egy pszichológushoz, mert lelkileg nagyon mélyponton vagy! Kérlek!

Remélem visszaírsz ide.

2009. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az a vicc,hogy mondtam is neki,hogy milyen dolog ez már,hogy ilyet mond nekem,hogy senkinek nem kellenék,csak arra...Persze hülye vagyok,kombinálok,kitalálok hülyeségeket."És az önértékelésed egyenlő a nullával."Köszönöm.Komolyan.Te ilyen kevés információból is kivetted,hogy mi van velem.A pasimmal ezt fél éve nem tudom megértetni:(
2009. nov. 20. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!