Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt tudatos a párválasztásod? Milyen szempontok szerint döntöttél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekelt elsõsorban,hogy valóban szeret-e és elfogad olyannak,amilyen vagyok.
2011. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem számít a külső, úgyhogy fontos volt, h szép lány legyen jó alakkal!

Persze azért az is fontos volt, h belsőre milyen, de ott nem tettem olyan magasra a mércét, mert ismerem már a nőket, szal..:D

Itt most egyébként nem arra kell gondolni, h hülyének nézném a nőket!

2011. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Egy discoban láttam meg, először csak profilból, és rögtön beleszerettem a szemébe!

Még '94-ben volt, azóta a feleségem, két gyemkünk is van, és ugyanúgy szeretjük egymást, mint akkor.

2011. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számított, hogy biztonságban érezzem magam mellette, legyen magabiztos, jól érezzük magunkat együtt, ne csak az ágyban, hanem barátok is tudjunk lenni, tudjunk jókat beszélgetni, meg tudjon nevettetni, ragaszkodjon hozzám, hűséges típus legyen, hogy bele tudjak szeretni és ő is nagyon szeressen.

Az nem annyira számított, hogy külsőleg pont az esetem legyen, de az igen, hogy fizikailag vonzódjak hozzá. Na és lehetőlet szeressem az illatát! Ez utóbbi lehet, hogy furcsa, de úgy látszik, érzékeny vagyok a feromonokra. :D

2011. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a külső volt az igazán fontos, és hogy ne legyen bulizós, csajozós

ilyen az én barátom

tökéletes kívülről, nem csajozós, 1 év múlva derült ki hogy betegesen féltékeny és kisebbségi komlexusa van és csak fájdalmat okoz


tehát: hiába választasz tudatosan, a negatív tulajdonságokat évekig képesek álcázni az emberek

2011. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

inkább féltékeny legyen és szeressen, mint hűtlen és hazudós

bár az nem esik jól ha alaptalanul rosszat gondolnak rólunk, főleg azért, mert az illető azt hiszi hazugok hűtenek vagyunk, pedig nem is, és önmagától kattanik be, és emiatt szakíthat velünk, még ha szeret is minket, és

mindent megteszünk neki, csak ne verjen, ne zsaroljon, az is kiábrándító lehet

2011. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi az összes eddigi választ, de én egy kicsit objektívebb szempontokra gondoltam, pl kor, munkahely, lakás, család, tesók száma, egyéb
2011. jan. 25. 22:02
 8/9 A kérdező kommentje:
esetleg horoszkóp...
2011. jan. 25. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

a megjelölt paraméterek online társkeresésénél fontosak


ott persze ilyeneket néz az ember:

külső,lakhely, kor, van e gyerek, cigizik e, életstílus(pl bulizós vagy nem), komoly v. alkalmit keres


ezek még lehetnek kamuk


azután levelezés:

tud e helyesen írni, magáról mesél e vagy csak kérdez, pár sorokat ír, vagy hosszabb leveleket, mesél e a tapasztalatairól, hogy mit szeretne

ki ő - munkahely, stb


ha egyből a teloszám kell neki, már régen rossz


kb 5 levélváltás, és találkozó megbeszélése


itt már:

elsőként a külső a lényeg,plusz amiket mond, mennyire fedi a levelekben leírtakat - őszinteség feltérképezése, szívesen van e a társaságunkban - tehát valahol egy oldalon evezünk e, vagy lelép, stb.

a végén tiszteletben tart e vagy már nyomul egy csókkal.


a többi alakul magától

2011. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!