Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legfontosabb szempontok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legfontosabb szempontok?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatban szerintetek az ember az eszére vagy a szívére hallgasson?

Van egy srác, aki messze lakik tőlem (250 km), fél év múlva 3 évre kimegy külföldre dolgozni, 4-6 havonta fog tudni hazajárni. A nagyszüleivel lakik, néhány évvel fiatalabb tőlem. A találkozásokat legikább én szorgalmazom. Nagyon szeretem őt. Még csak néhány napja nem beszélünk, de már nagyon-nagyon hiányzik.

Van viszont egy másik srác is, aki a közelemben lakik, független, van saját lakása, autója, állandó munkája. Ha csak megemlítem neki, hogy ráérek, képes rögtön kocsiba ülni, hogy találkozzon velem. Őt csak vonzónak tartom, de nem szeretem. Mit tegyek? Szív vagy ész? 33 N


2011. aug. 8. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha akit szeretsz, nincs veled, szeresd azt, aki veled van!

Az első csóka nem fog már hazatelepülni, a második sokkal ésszerűbb választásnak tűnik. Pláne, ha 33 éves vagy.

2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
33 évesen egy közös jövőt kéne elképzelni. Az elsővel ezt úgy látom, nem tudod megoldani, annak ellenére, hogy te szereted ő elmenne. Szerintem ezzel max megalázod magad. A második egyén viszont tuti biztos, hogy figyelmes és gondoskodó lenne. Szerintem egyértelmű a dolog...
2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na emiatt a hozzáállás miatt megy tönkre annyi kapcsolat ha a férfi kimegy gürizni, hogy a családjának jobb legyen....

Miért nem lehet egyszerűen csak hűségesnek lenni?

2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szív! Ha most nem szereted, akkor később se fogod...
2011. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!