Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék a párom szüleive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a párom szüleivel beszélgetni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunkkal minden rendben van,de észrevettem hogy nagyon sokat ad a szülei véleményére ,talál nagyobb részben az édes anyja véleményére.Én szeretnék jóba lenni a szüleivel és jó lenne ha tudnák velük beszélgetni szabadon.Eddig is beszélgettünk de vhogy kicsit mindig zavarban voltam kicsit talán feszült is pedig szeretnék jó benyomást kelteni.Légyszives segítsetek ,hogy tudnék felszabadultan beszélgetni ,kommunikálni velük?:)
2009. febr. 5. 09:26
 1/1 yuda ***** válasza:
100%

Ahogyan írtad,a legtöbb ember szeretne jó benyomást kelteni,de az a lényeg,hogy ne minden áron-tehát ne veszítsd el az alapvető személyiséged,annyira ne akarj megfelelni-lehet ez a megfelelni vágyás hozza a feszültséged.


Azt tanácsolom,hogy:- bár legyél udvarias,amennyire telik tőled,de add önmagad,légy természetes,mint ahogy egyébként is szoktál lenni-úgyis olyan vagy,amilyen. Remélhetőleg elfogadnak így,ha meg nem,akkor sem leplezhetnéd el sokáig.

2009. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!