Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szüleivel nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szüleivel nem tudok beszélgetni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk lány vagyok(16) meg pirulós meg minden és nehezen nyílok meg...2 éve vagyok együtt a barátommal és jó lenne ha a azüleivel is beszélgetnék de nem megy vmiért.Meg mindig "etetnének" de nem hiszik el h nem kell!
2010. márc. 10. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért remélem a barátod előtt hamar megnyílsz?:D

Szüleinek egyetlen örömük hogy megtömhetnek :D légy udvarias és edd meg.

2010. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze neki megnyílok meg nem vagyok zárkózott típus annyira, csak előttük:)
2010. márc. 10. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is ilyen voltam, és a gyerekeim is ilyenek! Először is ne félj tőlük, ők ugyanolyanok, mint 16 éves korukban, attól, hogy idősebbek, nem gondolkoznak másképp nagyon és ők ís tartanak tőled. Mármint, hogy nekik sem mindegy, te mit gondolsz róluk. Bátorság kell, és nyugodtan merj kimondani minden hülyeséget ami éppen eszedbe jut, az emberek általában hálásak és örülnek, ha beavatjuk őket bizalmunkba. Gondolj bele, te kit választanál: egy mogorva kuka barátnőt, vagy egy kedves mosolygós, fecsegős, néha hülyeségeket beszélőt? Ha nem jut eszedbe semmi, dícsérd meg a haját, ruháját, a bútorokat, kérdezz arról, milyen volt kiskorában a barátod, na erről imádnak mesélni:)) Amikor kínálnak, mindig indokold meg, köszönöm szépen nem kérek, mert ép sokat ettem, vagy fáj a hasam, de látszik milyen finom, és lehet, hogy később megkóstolom!
2010. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Képzeld, én még 12 év házasság után is féltem anyósommal beszélgetni, nem mertem egyedül maradni vele férjem nélkül! De azért ez olyan röhejes, nem? :(
2010. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igen, igazad van, ilyennek kellene lennem, csak néha olyan zavarban vagyok előttük h semmi sem jut eszembe.
2010. márc. 10. 15:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem röhejes!Nálam is ez van, barátom kimegy vhova és kettesben maradok anyukájával vagy apukájával némacsend van...1-2szer hozzám szólnak vmit h ne legyne akkora csend de látják rajtam talán h jobb ha nem szólalnak meg :S
2010. márc. 10. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de a reakciódiat látva, amit a kommentelőknek írtál, nem csodálom hogy nem tdusz beszélni velük.

Najó segítek mert ÉN olyan JÓFEJ vagyok :)

Kérdezd meg tőlük hogy hogy vannak, meg ilyesmi, de olyat kérdezz tőlük mindig, ami továbbviszi a beszélgetést, pl ne olyat amire igen v nem a válasz.

Pontozz feeel :)

2010. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátod nem mesél róluk?

Azaz, hogy pl mit szeretnek, mi a hobbijuk.

Ha ilyeneket tudsz máris előrébb vagy.

Pl. ha szereti a focit és még azt is megtudod, hogy ki a kedvenc csapata akkor hozd fel azt témának (persze nem árt majd, ha utána nézel a témának, ha neked amúgy tök sötét)

2010. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért etetnének, mert jófejek, örülj neki és fogadd el, egyééél!!

egyébként anyukával bármiről lehet dumcsizni. nem tudom milyen típusú nő lehet, de nőcis témákról bármilyen korosztályú nővel lehet dumálni... divat stb.

2010. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ne legyél nyuszi. én úgy dumáltam el először hosszabban barátom anyukájával, hogy épp elutazni készültünk és közösen gyártottuk a szendvicseket a konyhában a fiának:) kajákról beszélgettünk meg egészséges életmódról vitaminokról... hidd el bármiről lehet beszélni!
2010. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!