Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy ha hozzászól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha hozzászólok egy lányhoz, akkor már mindenki automatikusan azt hiszi "csajozok"?

Figyelt kérdés

Szögezünk le valami, nem vagyok egy nagy szívtipró, még kilencedikben tetszett egy lány, de én nem jöttem be neki, és annyira nem erőltettem ezt a csajózós dolgot. Szinte már majdnem kb minden héten egyszer megkérdezi valaki, neked tényleg bejön a csaj?


17F


2011. jan. 26. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is ilyen van... csak irigyek azért, mert van 2-3 csajom... és nekik meg egy sincs...
2011. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet mondjuk pár embernek szokatlan hogy épp azzal a lánnyal beszéltél akivel idáig soha vagy csak alig.

én lány vagyok és sokszor tőlem is megkérdezik ha mondjuk olyannal látnak dumálni akivel szinte még egyszer sem láttak.

van ilyen. meg kell szokni :)

2011. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátnőm, szóval nem értem mire irigykednek, lányhoz, meg két éve nem mentem oda csak úgy magamtól.
2011. jan. 26. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

velem a szakítás óta ez van..

akár hányszor beszélgetek csajjal msnen mindig. jaj már megint csajozol..

hagyd rájuk.. féltékenyek, h te megteheted(néd) ők meg nem..

2011. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!