Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunnek szamit ha a parom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunnek szamit ha a parom a neten mas csajokkal ismerkedik?

Figyelt kérdés
Tollem nem turi el, de o is epp ezt teszi, amiota tudom h nem szereti ha mas fiukkal beszelek, azota nem szoktam, es o megis beszelget mas csajokkal. Hozzam a tudtara hogy tudok rolla vagy inkabb hagyjam? Egyaltalan bunnek szamit?
2009. febr. 5. 11:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem az még nem baj,de gondolkodj el, hogy van-e valami oka. Mert ha már ismerkedik, akkor fent áll az esélye annak, hogy találkozni is fognak és ki tudja mi lesz a vége. Akár a kapcsitok is rámehet.
2009. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít bűnnek de nekem azért rosszul esne és szóvá tenném.Szóval szerintem mond meg neki,bár ez elég kis apróság de ha ő is nagy ügyet csinál abból ha te más fiúkkal beszélsz akkor ő se beszéljen más lányokkal.Szerintem legalábbis.
2009. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 yuda ***** válasza:

Bűnnek éppen nem számít a törvények értelmében,de ha beléd szerelmes akkor itt valami sántít,mert annak oka van,hogy melletted még szüksége van más lányokkal való flörtölésre.

Lehet nem fog neki jól esni ha szólsz,de hivatkozz éppen arra,amit ő is mondott neked,hogy ha te teszed,akkor azt ő sem szereti.Mitől lenne ő különb?

2009. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak epp 1 kis baj pluszba jonne mert megkerdi h honan tudok rolla es hat tudom a jelszojat es messengeren es onnan tudom hogy irt annak a lanynak, mar 1szer megvaltoztatta a jelszojat miattam de megint rajottem.
2009. febr. 5. 11:52
 5/13 anonim ***** válasza:
most ezt komolyan kerdezed? ez nalam nem lenne ilyen termeszetes, megis mirol beszel ezekkel a lanyokkal?ha csak haverok, akkor ok, de akkor miert titkolja elotted? ha meg csajozik, akkor minek vagy te vele? nalam ez nem lenne megengedett, titkolozas masok elott, nekem is vanak fiu barataim, de oket ismeri a parom. Szoval ez igy nem ok szerintem, ha nem bizol meg benne.
2009. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ÉS MIRŐL CSEVEGNEK A DU GÁS ROL

MERT NEM MINDEGY

2009. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig azt irja nekik hogy meseljenek magukrol.
2009. febr. 5. 13:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha más lányok felől érdeklődik,akkor Te már nem vagy sajnos fontos neki!
2009. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem! Szerintem ugyan úgy fontos neki csak épp keres valami újat. Én is beszélek más lányokkal a b.nőmön kívül söt néha chatelek is és ott ismerkedem meg velük. De nem csalom meg mert szeretem!! Csak épp igényem van arra hogy és új emberekkel ismerkedjek meg! Az ha megkérdezi hogy hogy néz ki az nem baj szerintem te is kíváncsi lennél ha már beszélgettek egy ideje hogy hogy néz ki a másik.

Akkor kell elkezdeni aggódni amikor rá jösz hogy a tudtod nélkül találkozik valamelyikkel! Akkro már lehetsz féltékeny!


Arról meg hogy meg nézted az msn-jét arról meg van a saját véleményem, kb. olyan mint a levél titok...


Érdemes elgondolkozni azon hogy vajon Ő is el olvassa a Te beszélgetéseid???

2009. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igenis kell más lányokkal is beszélni egy férfinak néha,és tapasztalat és nézőpont csere szempontjából is jót tesz
2009. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!