Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a párotok profilja tele lenne bulis képekkel, ahol számotokra idegen pasikkal/csajokkal pózol?

Figyelt kérdés
Engem zavar...
2011. okt. 13. 08:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Zavarna mert kizárólag éretlenséget és felelőtlenséget sugallna.
2011. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én ilyen pasival eleve el se kezdenék járni.
2011. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Már egy ideje együtt vagyunk.Amúgy ezek a képek a testvére szülinapi buliján készültek a discoban -.-"

Na de engem akkor is zavar,mert mondta is hogy az egyik csaj flörtölgetett vele,hiába tudott róla hogy van barátnöje.

2011. okt. 13. 08:53
 4/33 anonim ***** válasza:
De zavarna.
2011. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
szarom le a profilját! Az érdekel h az életben milyen.
2011. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Troll1108 ***** válasza:
100%
Ja, ne álljon szóba más nőkkel, és ne merjen egy fényképen szerepelni velük, főleg ne egy *pffhhööööjjjj* PARTIFOTÓN ami a testére szülinapján készült. Flörtölt vele egy csaj. ÉS? Nem történt köztük semmi, nyugi van. Szerinted én barátnőmmel nem próbáltak flörtölni? Ráadásul úgy, hogy én is ott voltam. Ember meghívta egy sörre, beszélgettek, aztán arrébbmentünk és röhögtünk rajta. Egy dolgot tanácsolok Neked. NE LEGYÉL FÉLTÉKENY PICS@!
2011. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 napietus ***** válasza:

trollnak igaza van...először is nem fb-n kéne élni az életeteket, mert ahhoz rövid.


másodszor meg fel nem fogom, mi rossz van ebben...

2011. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Azért elgondolkodtató...

De neked kell tudni, mennyire megbízható.

2011. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom,de az tuti hogy én 24 éves létemre nem remegek a partykért,és nem teszem tele a profilomat idi*ta partyképekkel.Megtehetném,de olyan féltékenységi rohamot kapna,hogy még én érezném rosszul magam.
2011. okt. 13. 11:19
 10/33 anonim ***** válasza:
nem zavar, igazából rá se nézek a profiljára 20L
2011. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!