Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek neki? Vagy már nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Vagy már nem? MIt változtathatnék?

Figyelt kérdés

Egy csoportba járunk úszóedzésre a sráccal, azonban én csak hetente 2-3-szor vagyok ott. Már egy ideje úgyérzem, hogy bejövök neki, és nekem is bejön ő rég óta. Azonban az a helyzet, hogyha kettesben vagyunk, akkor beszélünk csak, amúgy meg semmi. Egyszerűen, hiába vagyok ott mellette, hozzám nem szólna nagyon. Nyáron ez máshogy volt, mert ő jött oda, próbált meg beszélni. Most én megyek oda, és próbálok kérdezni, azonban ma lerendezett kb két mondattal. Hiába próbáltam még beszéltetni, igen tő mondatokkal volt.

Egyébként meg úgy veszem észre, h figyel, meg én is őt, de egyszerűen nem birom kifejezni h tetszik, valamiért... Ezáltal meg úgy sikerül, hogy egyszer nagyon kommunikatív vagyok felé, másszor meg kuss, mintha nem is lennénk jóban egyáltalán. Tehát mintha szivattam volna, most úgy érzem magam.

Lehet, hogy ezzel a mai történéssel már nem érdeklem? Lehet még valami? Mit csinálhatnék?

Most utálom, de lehet hogy valójában magamra vagyok nagyon mérges....


2011. jan. 27. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
17L
2011. jan. 27. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a baj az emberekkel:

ha bajuk van elvárják, hogy körülöttük forogjon a világ, de azt nem képesek megérteni, hogy más is lehet fáradt, szomorú, nyűgös, stb.

legyél vele elnéző, és ragadj meg minden alkalmat a beszélgetésre


sok sikert!

2011. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi oké, megpróbálom...
2011. jan. 27. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!