Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még van visszaút vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Ismerősnek küldte a levelet.4 hónapja szakítottunk.


"Szia Csajszi!

Hát akkor kezdem Én is azzal, hogy a HÍR IGAZ:)Szeptember végén szakítottam a *****val.Már régóta érett a dolog, csak akkorra sikerült erőt gyűjteni és megtenni. Tulajdonképpen Ő is látta, hogy mi a helyzet, és ha lehet azt mondani, akkor meg is értette a szakításomat, bár Ő még húzta volna. Igazából nem csináltunk együtt semmit, a nyáron vizet sem láttam közelről, mert mikor végre szabin voltam, és el tudtunk volna menni vhová, akkor közölte, hogy Ő vizsgára készül inkább(:)).Itthon volt egész nap, és arra sem volt hajlandó, hogy időnként (csak időnként)főzzön, vagy egy kicsit kitakarítson.Du 2-3-4 körül felkelt, és számítógépezett.Ebből állt ki.És nagyon durva érzés volt, hogy miután szakítottunk és elköltözött, nem volt mi hiányozzon;ugyanúgy egyedül feküdtem le, és aludtam el, ahogy addig, reggel egyedül készülődtem és indultam munkába.Napközben ugye szuperül elvoltam a dolgommal, du tudtam pihenni. Uh ez van. A kapcsolatot nem tartjuk, mert nem akarom az állandó kibékülési, ígérgetéses próbálkozásait kiállni, mert Ő olyan, aki sosem unja meg a próbálkozást. Szeretnék továbblépni, és valaki mással megpróbálni. Eddig a továbblépést ki is pipálhatjuk,most a pasikeresés jön.:)Nyitott, és szabad vagyok, és úgy veszem észre, hogy ez látszik is rajtam. Volt azóta egy kis flört, meg randi, de semmi komoly. Ennyit rólam:)"


2011. jan. 27. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez bukta. De totálisan... Keress mást, és ne aludj annyit!
2011. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Asszem szerintem is bukta sajnos..
2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

esélytelen...túllépett rajtad, m nem voltál hajlandó vele sehova sem menni...rádunt, egész egyszerűen, és az unalom kiöli a szerelmet.

tanulj ebből, ne punnyadj mindig, meg gépezz, hanem vidd el a csajt ide-oda (úgyértem majd a következőt.)

2011. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Atya úr isten szerintem nem nagyon van ebből visszaút. Max ha totális változás lesz és még a másik is nagy esélyadó.
2011. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
most mit akarsz? lesz@rtad a fejét végig, nem törődtél vele... mi a francért hiányoznál neki?
2011. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Esélytelen gyanús a helyzet. Ha adna esélyé, hogy be tudd bizonyítani, hogy megváltozol, talán. De ebből a levélből kiderül: nemhogy esélyt nem akar adni többet, de még a kapcsolatot sem akarja tartani veled.

Nem hiszem, hogy ebből lenne még visszaút. Lépj túl rajta!

2011. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én szerettem a csajt nagyon habár sokat veszekedtünk.Adott egy ultimátumot,hogy vagy összeköltözünk vagy vége.Előbbit megtettem de nem jó szívvel.Ez látszott is rajtunk.
2011. jan. 27. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, kaptál már pár esélyt, de egyszerűen nem ment.
2011. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De akkor most mit vársz? Nem nagyon foglalkoztál vele, nem nagyon akartál vele összeköltözni, nem nagyon értél rá soha.


"Aki szeret, szeresd és öleld meg naponta, mert ha nem teszed, megteszi más, és akkor hidd el, nem ő lesz a hibás"


Ennyi.

2011. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
le se szartad... most hagyd, had élje az életét boldogan... ne szúrd el neki, megérdemli...
2011. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!