Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyünk? (A kérdés mező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyünk? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. És nagyon bejön nekem. És énis neki persze. És elhatároztam hogy kicsit magamba szerettetem, mert én úgy nem járok senkivel, csak mert jólesik smacizni, stb. És mostépp gondjai vannak és próbálok neki segíteni, tanácsokkal ellátni, de a válaszaiból valahogy passzív ellenállást szűrök ki, meg ilyen stílusú válaszokat kapok "ajjh ezt nehéz elmagyarázni" meg "ezt te nemigazán érted" stb. De nagyon jól megvagyunk csak épp ez a baj, lelkizni nem tudunk és nagyon komolyan beszélgetni sem, viszont rengeteget nevetünk, ugratjuk egymást, szinte kockásra röhögjük a hasunkat mert perverz idióták vagyunk és mindenen röhögünk. De nem a barátja akarok lenni, nem a haverja, hanem a szerelme..


Mit gondoltok van egy kicsi esélyünk is? Baj amit leírtam?


2011. jan. 28. 22:00
 1/2 anonim válasza:

Nagyon sokfajta barátság létezik, és a szerelem nem attól alakul ki, hogy csak röhögni vagy csak lelkizni tudtok. Akár mindkettőben is lehettek nagyon jók, lehet a szerelem mégsem fog kialakulni, de lehet ezek nélkül is egyszer csak lángra lobban.

Az, hogy nem akar az érzelmeiről beszélni nem azt jelenti, hogy nem feltétlenül azt jelenti hogy NEKED nem akarja elmondani, lehet csak egyáltalán nem egy olyan srác, aki szívesen beszél az érzéseiről.

Ha tudni akarod, hogy hogy érez irántad a srác, próbáld meg egy kicsit figyelni. Milyen a testtartása mikor veled beszél? Feléd fordul? Kihúzza magát vagy éppen elfekszik a széken? A szemedbe mer nézni?

Aztán azt se árt megfigyelni, hogy mennyire érdeklődik rólad. Az már közel sem jó, ha az egész barátság arról szól, hogy róla beszélgettek, rólad meg szó sem esik. Meg kell ismernetek kölcsönösen egymást.

Aztán ha majd ki akar alakulni a szerelem akkor kialakul, ezt nem lehet ilyen fortélyokkal elősegíteni. A legtöbb amit tehetsz az az, hogy kedves és megértő légy, de soha ne add fel önmagadat!

2011. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindig úgy beszélgetünk hogy ő is elmond magáról valamit, énis. nagyon jól megértjük egymást. de eddig csak egyszer találkoztunk élőben és az kudarcba fulladt, de most megint fontolgatjuk. Majd írok a viselkedéséről, mert amúgy nem tudom elemezni én magam!
2011. jan. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!