Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e még esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még esélyem arra, hogy visszakapjam a barátnőmet és ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma 1 hete, hogy a barátnőm azt mondta hogy vége, 6 és fél hónapot voltunk együtt. Az oka összetett. Először is régebben beszélgettem 1-2 barátnőjével, néha elmondtam nekik, hogy milyen kapcsolatunk és stb. Megígértem barátnőmnek, hogy többet nem beszélek egyikkel sem, azonban egy nap az egyikőjük rám írt, hogy örül hogy rájöttem, hogy nincs okom féltékenykedni és elmesélt egy történetet hogy ő hogyan járt a barátjával. Ezt a bnőm megtudta, hogy beszéltünk, azonban próbáltam mondani, hogy nem én kerestem, hanem ő írt rám, azóta az összes bnőjét tiltottam, nem beszélek velük. Pár nappal később próbáltam vele személyesen beszélni, azonban nem akart én pedig nem akartam elengedni, amíg nem tisztázzuk a dolgokat. Először azt mondta, hogy a bnős dolog miatt szakít, majd később azt mondta azért, mert nem engedtem el hanem vissza tartottam mikor beszélni akartam vele. Most pedig akárhányszor kérdezem hogy van-e esély, vagy azt mondja hogy nem tudom, vagy azt hogy nem. De én tudom, hogy nagyon szerethet, mondta is hogy még ennyire senkit nem szeretett! Szóval szeretném valahogy megmenteni a kapcsolatunkat! Remélem sikerül segítséget kapnom.
2011. jan. 29. 08:31
 1/7 anonim válasza:
Szerintem hanyagold a csajt én kb ugyan ebben a cipőben voltam, kibékültünk és rá fél évre végleg vége lett jobb előbb túl lenni rajta, nézz másik csaj után, aztán meg ne féltékenykedj ha nincsen rá okod, ha meg van akkor megette a franc!!!!
2011. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztóan égő, ha egy fiú kosarat kap és utána még zaklatja a lányt. Szerelem ide vagy oda, én megalázónak érezném, hogy ha dobnak, visszakönyörögjem magam. Pedig voltam már olyan helyzetben, hogy elgondolkodtam rajta, csak azért volt bennem annyi büszkeség, hogy nem tettem meg. Ilyen féltékenykedő hisztis libáért amúgy se érdemes megerőltetni magadat. Mi az, hogy ő megszabja neked, hogy kivel beszélgethetsz?
2011. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De minek akarsz egy ilyen féltékenykedő csajt visszakapni?


(Ha tényleg csak beszélgettetek, és semmi egyéb)


Később meg ha ránézel egy másik lányra az utcán, leordítja a fejedet? Aztán inkább bekötött szemmel kell járnod?


Örülj neki, hogy vége.

2011. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

Nem azzal van a baj, hogy beszéltünk, hanem azzal hogy rólunk volt szó a barátnőivel. És nem tetszett neki, hogy én ezekről beszélek velük, pedig ő is ugyanúgy elmondta ezeket. Én is féltékenykedtem elég sokat, nem tagadom.

2011. jan. 29. 10:01
 5/7 A kérdező kommentje:

Sir Butcher válaszára


Csupán baráti bezsélgetések volta, nem olyan hogy én akarnék bármelyikőjüktől is valamit. Csak mit mondtam, beszéltem a kapcsolatunkról.

2011. jan. 29. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor én a helyedben inkább örülnék, hogy végre megszabadultál tőle :)


Hidd el, ez később csak rosszabb lett volna...

2011. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az érzések nem múlnak el egyik percről a másikra, főleg ha amúgy jó emlékek fűznek hozzá. És szerintem ez hogy a barátnőinek meséltem rólunk hogy mi van épp velünk, az nem ekkora vétek.
2011. jan. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!