Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen szülőket? Megalázó! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesike92 kérdése:

Ilyen szülőket? Megalázó! Mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A Lényeg:

Az exbarátom apukájának szülinapja volt, és annyira részeg volt, hogy mi (azaz a barátom meg én) mentünk érte kocsival a munkahelyére. Ott még csak úgy tűnt mintha kicsit be lenne csiccsentve, de az úton hazafelé hányt. Szerintem ez annyira megalázó...! Akkor jártam a volt barátommal 2 hónapja, és a szüleit sem ismertem régebb óta. Azon gondolkodtam, hogy kilépek ebből a kapcsolatból, mert nagyon megalázó volt. Milyen felnőtt az ilyen?! A 23 éves fiát hívja, hogy menjen érte, mert ő részeg... SZUPER CIKI!

Véleményeteket várom.


2011. jan. 29. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen,jobb mintha ő ült volna volán mögé matt részegen.Néha túlvállalja az ember a piálást.
2011. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szülőkkel jársz, hanem a sráccal. Az apja miatt ne hagyd ott.


Persze, ha a srác is hajlamos az ivászatra, akkor biz felejtős...

2011. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 biohazardxxx ***** válasza:

Attol hogy az apja ilyen arrol nem a gyerek tehet... ha meg te igy fogod fel akkor gratula... na most meg szakitottál vele mert ugy mondod.. akkor minek kérdezed... :) ha rám halgatsz akkor nem hagyod ott mert ez nem az ő hibája bár ahogy látom nem vagy valami érett gondolkozású...

23F

2011. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet hogy nem fogalmaztam érthetően. Már NEM a barátom a srác. 1 évet voltunk együtt és más okok miatt lett vége. Csak eszembe jutott ez a szituáció és gondoltam megkérdezem, hogy ki hogy látja :)
2011. jan. 29. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
hát gáz az apjára nézve, de a srác nem tehet róla..., komolyan emiatt kiléptél vna a kapcsolatból? mert elég éretlen gondolkodásra vall, ami szintén gáz.
2011. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nah és akkor mi van!?

Évekkel ezelőtt volt ugyanilyen szitum.

Szólt hogy álljak meg, kijött aminek ki kellett azt kész.

Velem volt az akkori barátnőm, és még 2 haverom. Mindenki nevetett rajta.

Nem lehet hogy egy fap..icsa vagy? De...

2011. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

Ivott egy felnőtt ember a születésnapján? Húha...

Kicsit túldramatizálod.


Ha alkoholista lenne, akkor tudta volna, hogy hol a határ, tehát nem hányt volna. Valószínűleg nem szokott inni és kicsit sok lett a jóból. Van ilyen.

2011. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem gáz. Szerintem az apuka jól érezhette magát, és túl jól sikerült a szülinap. Megesik az ilyen.

Egy teljesen normális reakció a srác esetében, hogy ilyenkor ment az apjáért.

Gondold bele magad a helyzetébe, te mit tettél volna? Nem mennél a szüleidért, ha valamelyikőjükkel ez megtörténne? Vagy neked ennyit nem jelentenének a szüleid, akik felneveltek? Na, szerintem ez a szuper ciki...

Egyetértek a többiekkel: éretlen vagy.

2011. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!