Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hány évesen aludtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen aludtatok először a párotoknál? Hogy sikerült meggyőzni a szülőket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
erre én is kíváncsi vagyok
2011. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. egy éve vagyunk együtt,és kérdeztem már párszor. a válasz az volt,hogy nem. megkérdeztem miért,erre azt mondta,hogy elvi okokból.mit szólnának mások,ha megtudnák?!!
2011. júl. 20. 21:43
 3/34 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok , szóval nem tudok 100%-ra helyesen válaszolni , csak aszt tudom mond hogy ez szülőtől függ ( ki jó ki rossz arc) én szerencsére a szuper jókat kaptam , tehát szinte bármit meg engednek. de az is közre játszik hogy , én fiu vagyok :)

16F

2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

ja és eddig mindig 9re kellett hazajárnom,de mostanában már enyhül..és szombatonként vagy vasárnap éjfélig is elenged vagy ilyesmi.

nem értem, mert az összes barátnőm bulizni jár meg minden.és pedig csak vele szeretnék lenni. féltenie semmitől sem kell,mert mindent tud.

mikor tudom végre elérni,hogy ott alhassak?

2011. júl. 20. 21:45
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
16 voltam,2 hónap járás után aludt nálunk először :) nem kellett anyumat meggyőzni,megkérdeztem,elvitt nőgyógyászhoz,irattunk ki fog.gátlót,2 hét múlva jöhetett :) ja és még mindig együtt vagyunk (L)
2011. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam,az én szüleimet nem kellett meggyőzni elég modern felfogásúak egyszerűen megengedték.

A fiú szüleit már nehezebb volt főleg az anyját.Megegyeztünk,hogy éjfélig egy szobáában lehetünk aztán át kellett mennem aludni a vendégszobába.Anyuci ellenőrzött.Amikor a szülők elaludtak visszamentem és együtt voltunk reggelig:-)

2011. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Nálam úgy történt,hogy nem tudtak róla hogy ott aludtam, könnyű dolgom volt mert kolis vagyok, így a vasárnap estém úgymond szabadok. Aztán persze lebuktam :) Anyám inkább csalódott volt,hogy miért nem bíztam meg benne,mert elengedtek volna stb, apának nem mondta el. Azóta rendszeresen itt aludhatok. Szerintem mond meg nekik, hogy ne az érdekelje őket ki mit mond, és hogy örülnél neki, ha nem kéne bujkálnotok (mint nekem) hanem megértenék a helyzetet. Vagy nem tudom :) 19L
2011. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem attól lesz egy szülő jó, hogy mindent megenged, sőt..! Persze tudom, 15-16 évesen hatalmas világfájdalom, hogy nem mászkálhattok az éjszakában, és nem örülnek a szüleitek ha már szexuális életetek is van. Én sem voltam 15 évesen mindenhová elengedve, éjfélig meg főleg nem. Az első barátom is 17 évesen volt, bár ez most mindegy, egyénfüggő. Most örülök, hogy anyukám nem hagyott elkallódni, mert az összes olyan ismerősöm, akinek 14-15 évesen már mindent lehetett megbánta, amiket csinált. Volt, amelyik kezet fogott velem, és mondta, hogy ha újra kezdhetné nem úgy csinálná ahogy... Persze tudom, most én vagyok a prűd meg a hülye, de nem számít.
2011. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
nem azért,de 15 évesen is lehet valakinek komoly kapcsolata! és ha mindketten komolyan gondolják,szeretik egymást miért ne lehetne szexelniük,ha rendesen védekeznek ? szerintem te csak féltékeny vagy,hogy a te szüleid neked nem engedték meg,meg hogy csak 17 évesen lett barátod .. és nem ez volt a kérdés,amiket te elmondtál..
2011. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Most kajak az a visszatartó ok, hogy mit szólnának mások, ha megtudnák??
2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!