Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknél nagy a korkülönbség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél nagy a korkülönbség. Jól működik a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem egy kérdés volt már ilyen, de ha valakinek kedve van, válaszoljon.Köszönöm.

Köztünk is nagy a korkülönbség, együtt élünk, jól is működik, de néha összekapunk apróságokon.


2011. jan. 29. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16 év a különbség, de abszolúte jól megvagyunk, igaz, még nem túl hosszú ideje, 11 hónap.
2011. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mi 4éve vagyunk együtt és 21év a korkülönbség. Mi is jol megvagyunk. Ha vitázunk,ak sem a korkülönbségből fakadó dolgok miatt.
2011. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Köztünk 10 év van, Ő 27, Én pedig 17. Másfél év után is bátran kijelenthetem, hogy igen, jól működik. Csak ne aggódj a kor miatt.. Apróságokon pedig a legtöbben összekapnak. Az még nem árt. Legalább elmondjátok a véleményeteket, nem rejtitek véka alá.
2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ha már szinte 1 éve eggyütt vagytok akkor "müködik"" nem?! :)


Én mindig az idösebb pasik után futottam nekem ök jönnek be. Szóval én nem vagyok ellene a korkülönbségnek mint nagyon sokan. 15 évvel volt idösebb a pasim és jól +voltunk csak aztán a kedves Öccse bekavart és én voltam az aki lépett. De ha ö nincs ki tudja lehet hogy még mos is együtt vagyunk.


Te hány éves vagy?

2011. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem lehetett volna megmenteni? Mivel kavart be az Öccse?

én 19 Ő 33. De olyan fiatalos meg minden, ezért is vonzott annyira..

Amúgy is az idősebb pasik jönnek be nekem is.

2011. jan. 29. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én 29, ő 45.


Aggódom, mert még egyszer sem veszekedtünk.. Nem mintha nagy veszekedős lennék, de azért úgy is meg kéne ismerni a másik "arcát" nem?

2011. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor asszem a mi 9 évünkkel itt nagyon gyenge érv vagyok :D

én 25, ő 34, együtt élünk, együtt tervezzük a jövőt, teljes az összhang :)

2011. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én örülnék, ha nem lennének veszekedések.. ma is volt, de ténzleg csak h_lyeségen..Bár lehet nekem hiányozna is :)

Sok boldogságot mindenkinek.

2011. jan. 29. 18:04
 9/14 A kérdező kommentje:

Én örülnék, ha nem lennének veszekedések.. ma is volt, de tényleg csak h_lyeségen..Bár lehet nekem hiányozna is :)

Sok boldogságot mindenkinek.

2011. jan. 29. 18:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Hupsz, ezt 2x írta ki :)
2011. jan. 29. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!