Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rendesen beszélgetni a lányokkal?

Figyelt kérdés
A következő a problémám. Egyszerűen akármilyen körülmény van, ha hozzászólok egy lányhoz, abból mindig csak kellemetlenség lesz. Egyszerűen már a lányog beszédsítlusából leszűröm, hogy nem vagyok velük egy kategória. Mindegyik olyan primitív, éretlen. Jól meg kell válogatnom a szavaimat, hogy ne legyen nekem kellemetlen a dolog, mivel nem is biztos, hogy megértenék, ha magamat adnám. Egyszerűen nincsenek közös témáim velük, mert olyan kis bugyuták. :S Azt érzem, hogy nekem le kéne süllyednem az Ő "szintjükre", ha csajozni akarok. Kicsit hülyén hangzik ez most, de remélem, rokon lelkekre találok a kedves válaszolók közül. Miért érezhetem ezt? Valaki tudna segíteni?(Remélem azért többnyire érthető)
2011. jan. 30. 20:18
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Elnézést, a 16-Fiú lemaradt.
2011. jan. 30. 20:19
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne süllyedj le a nők szintjére! Mi férfiak, tartsuk meg a saját intelligenciánkat, és igenis keress keress egy olyan lányt, aki méltó hozzád, de ne hagyd, hogy a lányok győzzenek! Soha! :)
2011. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő példányokkal próbálkozol :D

De tényleg, keress olyanokat, akikkel van valami közös ami mindkettőtöket érdekel. Hidd el kell hogy legyen ilyen.

2011. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Miért, hogy és miről szoktál velük beszélgetni?:)
2011. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészítés még:

Tudom, hogy bennem van a "hiba", nem is az a baj, csak azt nem értem, hogy miért érzem ezt a szintkülönbséget. Mondok egy konkrét példát: Nagyon szeretem az elektrotechnikát, és vittem a suliba néhány BC 182-es tranzisztort, mivel otthon nem volt időm velük foglalkozni. Szünetben méregettem őket, fölírtam a mérési eredményeket(béta értékek) a füzetembe, ami már amúgy is tele van mindenféle ilyen számolásokkal, összefüggésekkel. Erre odajött az egyik nagyon szép lány, és megkérdezte aranyosan, hogy mit csinálok. Már akkor féltem, hogy most mit mondjak, de úgy határoztam, elmagyarázom neki konyhanyelven. Így is lett, mosolyogva, vidáman elmondtam neki, hogy ezek micsodák, erre otthagyott savanyú képpel, és ezzel a mondattal megspékelve: "De gááz, hogy ilyennel ütöd el a szüneted!"


Nem is fűzök hozzá többet.

2011. jan. 30. 20:26
 6/36 A kérdező kommentje:
Már jó előre éreztem, hogy ez lesz. Ez csak egy példa volt, de sima beszélgetések során se tudom, hogy amit mondok, az vajon tiszta-e neki(nem csak ilyen komplex témák esetén, bármilyen témánál), mivel azt érzem, hogy olyan más módon látják a világot, és annyira különböző az, amit érzékelünk... :/
2011. jan. 30. 20:29
 7/36 anonim ***** válasza:

nem kell lesüllyedni a szintjükre ha úgy érzed "buták"...de nem is kell lenézni őket. Csak keress olyan lányokat akik hozzád hasonlóak, 1 az érdeklődésikörötök :)


L/21

2011. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
De ilyen nincs :/
2011. jan. 30. 20:30
 9/36 anonim ***** válasza:

gyökérségre nincs orvosság.

kicsit el is vagy szálva magadtól, nem tudsz kikapcsolódni.

fejezd be ezeket a sz*rságokat, és csináld azt amit a többi "menő" srác a suliban, cigi, balhék stb.

a csaj csak szánalomból ment oda hozzád, nem azért mert érdekled, be ne képzeld.

kit érdekelnek a hülye tranzisztorjaid?

ha nőt akarsz sürgősen stílustváltasz.

2011. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
gondolkoztál már azon hogy tul nagy az egód b*zdmeg?
2011. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!