Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet a lányokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés

addig tudom, hogy

Szia!

Szia!

Mizu?

Semmi.

*poker face*


2011. jún. 12. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha a mizura azt írja hogy semmi, akkor valószínű nem is érdekled.

Akkor kicsit trollkodj vele, aztán hagyd.

2011. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

te:"jegesmedve"

csaj:"mi van a jegesmedvével?"

te:"hát megtörte a jeget ;)"


Tessék,innentől már neked is menni fog! :D

2011. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Moszuke ***** válasza:

az alap kérdésed szar.. mizu?..mi újság, mi van veled?


ezekre én is kb így reagálok, hogy na_jó takarodjá'.

mert már kissé unalmas, hogy vki rám ír és ennyi kérdést tesz fel, hogy mi a f*sz velem... én erre automatán írom, hogy semmi.

ha valakit érdekel, hogy mi van velem az akkor pontosítsa a kérdést bazz.. ennyi fáradtságot vegyen és én is veszek annyit, hogy vissza írjak értelmesen.


pl:

mi van a barátnőddel, megvagytok?

hogy állsz a sulival/melóval?

múltkor mesélted ezt+azt mi történt azóta a szituval?

olvastam 1 könyvet erről+arról, vélemény?

stb.

2011. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20:03 Ott a pont.
2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hatvanicsirke válasza:

pl kérdezd meg hogy mikor ér rá és menjetek el sétálni bókolj neki pl: szép a szemed hajad stb.

mit sportolsz? meg ilyenek


13/L

2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem általánosságban köszönök mizuval, hanem a default válasz a semmi
2011. jún. 12. 20:10
 7/19 Moszuke ***** válasza:
ha normális a kérdés és még is semmi a válasz akkor szard le.
2011. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jaja 20:03 -írta jól.:)
2011. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat/-ott,de nem ez a része.Hanem ha mondjuk ismerem az illetőt(csajt)miről lehet vele dumálni.Nem nézünk ugyan olyan filmeket vagy rékérdezek 5-re 1-iket sem ismeri,számítógéppel már be sem úpróbálkozok,zene nem érdekell,de csak úgy téma gyanánt felteszem a kérdést erre álltalában hallok pár popp zenekart énekest-akiket vagy nem ismerek vagy nem szeretek-én hardstylet hallgatok,azt kevesen szeretik.Miután ezeket a témákat feldobtam, jöhet a suli,naharra az a válasz kb. semmi(a mi újságos kérdésre)ill. a szokásos-tanulunk írunk bla bla max 10 perces.utána nyomom h milyen állatot tart bla bla.1 nap alatt általában kiismerem a csajt és vége a komolyabb témáknak.Már csak a semmiről lehet velük beszélgetni.

Ezért számoma nagyon nehéz a csajozás.Isten igazából egyik sem érdekell.tetszik 1-1-meg is húznék párat, de semmi komoly.Ezidáig számomra sikertelen volt 1 velem hasonló nézetek valló és hasonló érdeklődési körű egyénnel találkoznom,beszélgetnem-aki nőnemű volt.(kivéve a nővéremet, de ez esetben ő nem játszik)

2011. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

mizu helyett lehet az hogy

hogy telt a napod ?

erre ő

vagy nem jól

miért?

vagy hogy nekem is

ezt és ezt csináltam

te mit csináltál?

stb.

2011. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!