Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nagyon visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon visszataszító, ha egy fiúnak hiányzik elől az összes foga?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy "kis" balesetem motorral, és alul-felül hiányzik az összes fogam elől. Most már ne is számítsak arra, hogy valaki elfogad engem így? Persze bányarémek, akiknek más nem jut lehet, elfogadnák, de egy szép lány biztos hogy nem. Szerintetek? 18F
2011. okt. 17. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen, az. De miért nem rakatsz?
2011. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fogdokihoz és csináltass fogbeültetést! Nem olcsó az biztos, de újra teljes életet élhetsz :)
2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát, elég visszataszító, de egyszerűen megoldhatod: rakass be műfogakat és kész :D
2011. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, k*rva drága, biztos, hogy nem csináltatok. Inkább a motoromra költöm, és egyedül maradok.
2011. okt. 17. 19:24
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
sztem inkább a hozzáállásod miatt nem lesz 17/l
2011. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
csak meg kell csináltatnod a fogsorodat, igaz nem két fillér - emiatt ne aggódj , biztos vagyok benne hogy találsz magadnak valakit! :)
2011. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással nem is lesz, de lehet, hogy nem is kell. Én nem mernék úgy még magamban sem lenni, nem hogy emberek közé menni; rögtön adnám el a motort meg akármit, ami a kezem ügyébe kerül, csak hogy minél hamarabb pótolják normálisan.


18/F

2011. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Fánkli válasza:
amíg nem szólalsz meg nem.
2011. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerős srác,huszonéves,szintén hiányoznak a fogai.Tök helyes,de ez annyira kiábrándító.....Most őszintén,neked kellene olyan csaj,akinek hiányoznak a elölről a fogai?Szép,csinos,de amikor kinyitja a száját nincsen fogai?
2011. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ennyire gáz, hogy nincs fogam?:D Amúgy nem sokan látják, már csak a barátaim előtt nevetek, ha már idegenek vannak a közelben, akkor fapofa és kész. A motort meg biztos, hogy nem adom el, 4 nyaramat végig, és iskolaidőben is minden szombaton, néha még vasárnap is melóztam.
2011. okt. 17. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!