Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből?

Figyelt kérdés

Ugyanis, néhány hónapja összejöttem egy pasival. Nem gondoltam komolynak a dolgot (nem rég voltam túl egy szakításon), ahogy ő sem, mivel van egy gyerkőce (és a hozzám állásából is arra következtettem). Heti 1-2x találkoztunk, esetleg együtt ebédeltünk, elmentünk hozzá, néha ott aludtam. Reggel meg mindenki ment a dolgára. De az utóbbi időben azt vettem észre, hogy kezd megváltozni a dolog. Hogy többet akar. (volt hogy viccesen beszúrta, hogy költözzek oda, meg hogy az az én otthonom stb)A minap meg elhívott ebédelni, ahol a gyereke is jelen volt, bemutatott neki. És már tervezték a következő hétvégét, hogy hová menjünk!!!Mintha elszaladt volna velünk a ló (nem hiszem, hogy adtam volna erre jelet)! Kedvelem, de ebbe nem akarok még jobban belefolyni!Így is néha úgy érzem (lehet szkeptikus vagyok), hogy baleknak néz és kihasznál.

Vagy tegyük fel hogy szeret és tényleg többet is akarna!De én meg nem látom értelmét.

Javaslat?


2011. jan. 31. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon késő már hogy vissza lépj ,de ahogy mindig mondom ,ez a te döntésed

Nagyon lehuznád őt a földre ha visszautasítanád

Lehet hogy komoly kapcsolatot akar ,kérdezd meg tőle

2011. jan. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj,de nagyon nem szép dolog,mikor belemászunk valamibe,elkezdjük,aztán mikor kezdjük úgy érzeni,hogy a másik komolyabbat akar,szépen sárba tipossuk!Korábban kellett volna kiszállni.Mivel szerintem tényleg szeret Téged,és komolyan is gondolja.

Sajnos ez a Te főztöd,meg kell enned.Őszintén állj elé,lépj ki az életéből,aztán máskor gondolkodj el azon,a másik megérdemli-e,hogy belelovallja magát a dolgokba,miközben Te még saját magadban is bizonytalan vagy...

2011. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nála aludtál jogosan gondolja, hogy van köztetek valami.

De ha nem gondolod komolyan a dolgot, akkor mondd meg neki, mert hogy így hitegeted, nagy kitolás felé. A történtekből jogosan lépi azt, amit tesz. Ha meg csak ideiglenesen farokra van szükséged, akkor keress egy alkalmi pertnert,ne egy komoly gondolkodású férfit tegyél tönkre.

2011. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként te szereted? Vagy legalább el tudod képzelni őt magad mellé? Vagy még ott vagy, hogy senkit sem tudsz elképzelni magad mellé?
2012. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!