Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy lány megtetszett iwiwen képei alapján, illetve többen mondták, hogy nagyon kedves is.

Írtam neki egy üzenetet, hogy nagyon szimpatikus és szeretnék vele megismerkedni közelebbről.

Ő azt válaszolta, hogy ő is szívesen megismerkedne velem.

Azt szeretném kérdezni h ilyenkor mivel szokás kezdeni az ismerkedést? Szerintem az elég snassz ha azt kérdezem milyen zenéket szeret, illetve hasonlók:S Így valami tapasztaltabb egyéntől kérnék tanácsot.

Egyébként én 18 vagyok ő pedig 16.


2011. jan. 31. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mivel még nem ismered csak sablonnal tudsz indítani. ha nem a zenéről akarsz beszélgetni, akkor érdeklődj hogy milyen hobbijai vannak, miket próbálna ki szívesen, mit csinál szabadidejében.... igazából érdeklődj minden iránt, ami érdekel vele kapcsolatban. és ha válaszol, akkor írjál kommentárt ahhoz, amit írt, esetleg kérdezz bele, ha olyan a téma... és így tovább.
2011. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nahát, szebb vagy mint a képeken! Tudod körbekérdeztelek... *komoly pofa* és... azt mondták gázos veled az első randi! Elnevetheted a végét ha szépen mosolyog a hallatán. Ha megsértődik: Vicceltem... Én állok ilyen hírben, mert magasak az elvárásaim. Törekedj arra, hogy vonzó legyél és vicces, de férfias. Nem kell forgatókönyv és mindegy (de tényleg) mit mondasz, ha jól érzi magát. Cikizheted pimaszul, de ne bántóan. Ha lökdös és nevet, szorítsd meg hátulról és várd hogy oldalra/hátra fordítja a fejét. Ha megvan mehet a csók, ha nincs de természetes a hangulat, szippants bele a hajába, nyakába. Ha közben találkozik a kezetek, fogd meg és így sétáljatok tovább. Semmi komoly téma nem kell, akció és reakció az egész, erről szól. A másik mire, hogyan reagál és az tetszik-e.
2011. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Még élőben nem láttam és eddig 1-2 üzenet váltás volt köztünk. Szeretném először így üzeneteken keresztül megismerni nem így 2 üzi után megkérdezni h lenne-e kedve találkozni:)

Amúgy a 2. hsz jó lesz ha majd találkozunk:)

Most asszem az első hsz lesz a megfelelő.

2011. jan. 31. 18:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az üzengetést! Egyszerű és rizikómentes, de nem is vezet sehova! A 2. vagyok és hidd el, hogy a legkajakabbnak érzett leveled is lófa*, ahhoz képest, hogy elhívod és cselekszel. Feszült leszel, ő is, de nem vontok le böszme követeztetéseket a hülye levelekből. Mert írni mindent lehet, de egy biztos. A nők 80%-nál nagyobbra nősz, ha nem írkálgatsz! Azt majd akkor, ha nem tudtok találkozni, vagy megköszönöd neki az esti randit és írsz még pár szép gondolatot róla!
2011. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. üzi után hívjam el valahova? Nem ciki vonattal menni?:D
2011. jan. 31. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és kajakra buszozok. :) Összetörtem 2 motoromat, de ez nincs rám írva szóval... Nem ez a lényeg. Az üzenetben dobj fel neki valami jó programot (koncert, kori pálya pl.) péntek-szombat délutánra (így nem kell kérdezned mikor jó, mert ezek szabadok általában) és mondd neki, hogy szeretnéd ha veled tartana és személyesen is megismerkednétek. Igazodj a saját stílusodhoz, de legyél szerény és határozott. Tehát konkrét programot és időt írj neki, amin finomít ha nem stimmel, de ragaszkodj az elképzelésedhez és ne kérdezd mit szeretne. Fontos, kísérd haza mindenképp, oltalmazó férfiként ettől csak extrém esetben tekints el!
2011. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért csak hülyén néz ki szerintem ha mondom, hogy a vonat nálatok 13:40re van benn és 15:00-ra x városba érünk, ahol egy mozit megnézhetnénk.:)

Szóval szerintem még egyenlőre marad levélbe az ismerkedés később meg majd ha jobb idő is lesz majd elhívom, mert ilyenkor hideg van a vonaton:D

Amúgy az üzenet be kérdezősködjek és magamról semmit ne mondjak?

Valamint a végére írjam h bocsi de nem vagyok jártas az ismerkedésbe vagy valami hasonlót h ne azt vágja le h full ballfasz vagyok másba is?:S

2011. jan. 31. 20:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Huhh, amennyiből tud, annyiból vérzik a hozzáállásod. Nem percre pontosan bazzeg. A napot meg a napszakot tűzd ki és "jól lenne ha tudnál igazodni, mert csak ekkor, meg ekkor van vonatom". Mozit említettem programként? Ha feltúrtad az összes környékbeli programot és picit sincs eredetibb csak akkor lehetőség első randinak! Magadról csak akkor, ha egy vele történt eseményhez tudod illeszteni egy veled történt bejövős dolgot (baleset, kalandos, veszélyes ilyesmi, viccesen tálalva a ciki dolgok is lehetnek pozitívak, de ne ilyen összehánytad magad stb.). Mesélj a céljaidról (orvos, katona, ilyen-olyan gazdász akarsz lenni, mit sportolsz, mit szeretsz csinálni, mit szeretsz egy lányban és ő ilyennek tűnik, ezért szeretnéd, ha szombaton veled tartana. Azt véletlenül se írd, hogy nem vagy jártas ismerkedésben... Azt kell sugallnod, hogy ő különleges és mert más utat nem láttál hogy kapcsolatba kerülj vele, azért írtál neki wiwen.


Ha viszont kifogásokat keresel, hogy miért levelezgess és futamodsz meg legyen, de közlöm van 10%-od, hogy legyen belőle valami. Találka lehet lesz, de varázs, ami kell, az nem. Ja, hogy balfa* vagy, azt majd eldönti ő. Ha tetszel neki, egye pi*a mi vagy.

2011. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a pontos időpont csak sarkalatos dolog volt. (amúgy se tudom pontosan mikor jár vonat) Amolyan költői túlzás:)

Szóval még az elején kérdezősködjek h mit szeret és mit nem, magamról meg ne írjak semmit (ha akar tudni valamit majd megkérdezi).

Ha pedig hasonló a gondolkodásunk és jobb idő lesz elhívom majd valami progira. (elvégre -10 fokba ki a fa__nak van kedve sétálgatni.)

És én azért gondoltam h moziba hívom el valami nagyobb városba, mivel kis városban lakok/lakunk erre pedig nincs túl sok szórakozási lehetőség.

2011. jan. 31. 20:49
 10/12 A kérdező kommentje:
help:S
2011. febr. 1. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!