Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy lány megtetszett iwiwen képei alapján, illetve többen mondták, hogy nagyon kedves is.

Írtam neki egy üzenetet, hogy nagyon szimpatikus és szeretnék vele megismerkedni közelebbről.

Ő azt válaszolta, hogy ő is szívesen megismerkedne velem.

Azt szeretném kérdezni h ilyenkor mivel szokás kezdeni az ismerkedést? Szerintem az elég snassz ha azt kérdezem milyen zenéket szeret, illetve hasonlók:S Így valami tapasztaltabb egyéntől kérnék tanácsot.

Egyébként én 18 vagyok ő pedig 16.


2011. jan. 31. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd! Mesélj magadról amiket írtam, célokról, mit akarsz az életben és MIÉRT. Beszélj (írj) neki lelkesen, szenvedélyesen a hobbydról, fejtsd ki a véleményedet. Ismertesd meg magad vele, mint sokszínű, érdekes egyéniség, akit sok minden érdekel. Nem tudok semmit a csajról meg rólad, így részletekbe nem megyek bele. De jó, ha kikéred a véleményét dolgokban és nem regényt írsz neki amit olvas, hanem levelet, amit kutat és "bárcsak többet írt volna" érzést hagy maga után. Ingereket váltson ki belőle. Nagy vonalakban fogalmazz, ha valamit kivesézel az üssön érted. Ha írsz neki egy ilyen levelet elég annyi kérdés a végére hogy "Te merre tartasz :)?" pl. Hozzád hasonlóan mesélni fog magáról és ha többet tudsz róla lehet mélyíteni a dolgot, de legyél kiszámíthatatlan mindig egy kicsit.
2011. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Egy sablont tudsz mondani vagy valami hasonlót? Vagy valami ismeretlen személyen keresztül szemléltetni a példát?:\

Nem nagyon akarom már az elején eltoszni:S

2011. febr. 1. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!