Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít a magasság különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a magasság különbség?

Figyelt kérdés
Pl ha pasi vagy a csajod másfél fejjel is alacsonyabb nálad, vagy u.ez csajként, esetleg h a pont a csaj magasabb?
2011. jan. 31. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel a magasság,de azért a max az 20centi
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem baj, főleg mert az ágyban nem látszik a különbség!
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sztem ha a csaj magasabb az gáz.. (1 cm az nem gáz..) de ha pl ilyen 5-10 centivel magasabb na az gáz


és sztem az is amikor a fiú 2 méter, a lány meg 150 cm..

2011. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a magasság, midnegy miylen magas.

20f 180cm

2011. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem sem nagyon érdekel de azért a csaj legyen kisebb :)
2011. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nyuszifül94 válasza:
sajnos furán néznek olyan párokra ahol a csaj magasabb :S
2011. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, mivel nem vagyok 160 centi, ezért a pasi lehetőleg alacsonyabb azért ne legyen nálam, met az már tényleg nagyon vicces lenne. Az, ha másfél fejjel magasabb nálam, tehát kb a válláig érek, az nem gáz, legfeljebb többet hordok magassarkút. Amúgy a volt pasim 180 centi volt, az ugye több, mint 20 centi és állítólag jól néztünk ki együtt :)
2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lány vagyok 155 cm. a pasi akit kinéztem magamnak 193 cm. 38 cm-el magasabb nálam.:D és egyikünket se zavarja a különbség. :) nem azon fog múlni egy kapcsolat hogy mekkora a magasság különbség.. hanem hogy mennyire szeretitek egymást.:DD
2012. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!