Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettetek ha ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek ha ilyen helyzetbe kerültetek?

Figyelt kérdés
Első komolyabb kapcsolatomat egy éve kezdtem. 16 évesen.én szerettem , ő nem. ő csak felejeteni akart, aztán szakítottunk, kibékültünk, és szakítottunk és kibékültünk. Mindig ő szakított és ő is akart kibékülni, azán meg mostmár 9 hónap után én nem vagyok szerelmes, de jó tudni, hogy van valaki melettem. Ő meg most szerelmes.17 éves vagyok most. 1hónapja össze vagyok zavarodva, nem tudom mit tegyek.
2011. febr. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor is szakítottatok? Gondold végig, meg e éri neked szerelem nélkül együtt lenni valakivel. Jó tudni azt, hogy van melletted valaki, annyi barátod lesz még, hogy csak na. Lesz olyan, aki megbecsül, nem csak játszik Veled, stb...
2011. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi idősen nekem is volt ilyen kapcsolatom,de hidd el nem éri meg miatta tönkretenni a fiatalságodat.Hidd el nem éri meg, lehet veled van valaki,de mégis olyan mintha senki nem lenne veled,mert ő nem szerelmes beléd, csak azért van veled,mert neki sincs senkije és a férfi büszkesége ezt kívánja."Ha nincs ló, jó a szamár is"!

Legyél erős és szakíts te vele, ne engedj, lehet könyörögni fog meg mond minden félét,de ha 9 hónap alatt nem tudott bizonyítani,akkor ezek után sem fog.Csak hazudozni fog h. megtartson,de amint jön vki más ő le fog passzolni.Keress magadnak olyat aki rendes veled és gondolj bele, 17 évbes vagy, ha az igazira akarsz rátalálni akkor ne állj meg egy olyan ember mellett akivel nem is vagy boldog és aki nem is szeret.Lépj tovább!!

2011. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Át vagy verve ám azt ugye tudod.

Amikor szakit veled, akkor valszeg cserkészget egy másik csajt, majd mikor nem jön össze, akkor visszamegy hozzád.


Szerintem elég gáz, hogy ilyen könnyen odaadod magad amikor folyamatosan átver/elhagy/stb.

2011. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most te tartod talonban. Kvittek vagytok.
2011. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, és így van ahogy az utolsó írta. Annyi hogy tényleg szerelmes, látszik rajta , és nem csalna meg. Mostmár bánom , hogy utoljára kibékültünk. Amúgy meg 3szor volt ilyen szakítás kibékülés.
2011. febr. 2. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!