Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elítéled azokat, akik szupermo...

Elítéled azokat, akik szupermodell alakot szeretnének, és tesznek is érte?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy hülyeség olyan girnyóra lefogyni. Valaki pedig olyan alakot szeretne. Nos?:)
2010. jan. 23. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egészségük nem érdekli őket,akkor hiába is beszélnének nekik.Ma már különben sem divat a nodelleknél a piszkafa alkat.
2010. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Az iylen provokatív kérdéseket itélem el, nem tökmindegy hogy ki mit csinál?


Miért kell mindiíg más dolgával foglalkozni ez a leggázabb az összes magyarban...

2010. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. A médiát, női magazinokat ítélem el, amiért erre sarkallták az illetőt.
2010. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket, inkább csak sajnálni tudom, hogy az egészségüket (sőt, az életüket) képesek ezért tönkretenni.
2010. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 19:59


Nem köelező tvzni meg a médiával foglalkozni!


Én kidobtam a Tv-m


10 éve !!


Azóta csak a netről tájékozódok elsősorban az MTI től...

2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, mert az az alkat egészségtelen, és aki olyan alakot akar, az beteg, és a betegeket max. sajnálni tudom.
2010. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélek el senkit ilyenekért. Én nem tartom ezt szépnek, de ha valaki annak tartja, akkor legyen. Van, akinek jól is áll, de nagyon kevés az olyan ember. Egy teljesen csont és bőr ember sokkal idősebbnek is néz ki, beesett az arca, betegnek néz ki. De azért a szupermodell alkat meg az anorexia nem biztos, hogy ugyanaz. Van, aki alkatilag vékony. Nekem semmi bajom nincs velük, csak azzal, aki kényszeresen ilyenné akar válni minden áron az egészségét is feladván, mert semmi értelme nincs.
2010. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen elítélem, gusztustalan, semmi egyéniség csak a sok megcsinált hulladékot követi akiket a tévében lát, akinek ennyire kevés az agyi kapacitása hogy tönkre teszi saját magát az meg is érdemli. szupermodell :D f@szság
2010. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem itélem el, mert én is ilyen akarok lenni, hogy modelkedhessem. bár azt el kell ismernem, hogy egy ideje sötét karikák vannak a szemem alatt-vajon a fogyókúrától?

ha nem akarnék modellkedni, nem szeretnék túl sovány lenni.

2010. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ítélem el. sőt én is szeretnék vékonyabb lenni, bár a súlyom most pont jó. szerintem ez tök egyéni dolog ,hogy kinek mi tetszik és milyen szeretne lenni. én voltam már nagyon vékony is, és sokkal jobban éreztem magam akkor a bőrömben. és nem vagyok anorexiás tinilány sem.
2010. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!