Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról? Ki az aki ilyenben él?

Figyelt kérdés
Mennyi a távolság köztetek? Mennyire müködik így a kapcsolat? H tartjátok a kapcsolatot? Kort nemet és komoly választ kérnék. Sztetek első kapcsolat is lehet távkapcsolat? 22f
2011. febr. 2. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
hosszú távon 1-2 hónapnál tovább esélytelen a dolog,ha mondjuk csak heti 1 vagy 2x találkoztok
2011. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Szia


Mi számít távkapcsolatnak? Heti egyszer, ritkábban kétszer találkozunk már 5. éve és minden jól működik.

2011. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 iDev ***** válasza:
100%

Tényleg esélytelen? Akkor mindjárt szólok a páromnak, hogy pakolok, és költözök, mert nekünk már 9 éve szakítanunk kellett volna. :)


Minek mondasz olyasmit, amihez fingod nincs? :)


Én hosszú évekig éltem távkapcsolatban. Nem egyszerű, nem könnyű, de ha mindkét fél komolyan gondolja, akkor működik. Mi nyáron összeházasodtunk, most pedig az első babánkat várjuk. Van ilyen is.

2011. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes dolog... Elsőnek üzenem, nem esélytelen... ez a két embertől függ... nem lehet megmondani, hogy mi lesz... hallottam már olyat, hogy 400 km-re laktak, heti 1-szer találkoztak, és 2 év után összeköltöztek... de volt olyan is, hogy csupán 50km-re laktak, hetente többször és mégis szakítottak....
2011. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne lenne elég heti 1 alkalom? Akik távkapcsolatban élnek általában 1 találkozó alkalmával nem csak pár órát töltenek együtt...

Amúgy nekem volt egy 7 hónapos kapcsolatom, 200 kmre laktunk egymástól, és nem a távolság miatt lett vége, hanem azért, mert a srác betegesen féltékeny volt. Folyamatosan hisztizett, ha barátnőimmel elmentem valahova.

Számomra soha nem a találkozás gyakoriságával volt a gond egy távkapcsolatnál, hanem az anyagiak. 7 hónapos kapcsolatomnál abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy nagyon olcsón tudtam utazni.

A kapcsolatot msn-en és sms-ben tartottuk, akkor én 18 voltam, a srác pedig 20.

Egyébként én havi 1-3 közös hétvégével is bőven ellenék 1 kapcsolatban az összeköltözésig: nem szeretem, ha folyton a nyakamba liheg a másik fél, aminek köszönhetően a barátaimat hanyagolnám. Együttélésnél meg már más a dolog.

Első kapcsolatnak nem javasolnám senkinek sem, bár ez nagyon egyénfüggő. Én imádok utazni, ha párommal vagyok, akkor szeretek sok időt vele tölteni, viszont azt is igénylem, hogy legyen szabad terem. Így az én igényeimnek tökéletesen megfelel ideiglenesen egy távkapcsolat.

2011. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szia, első kapcsolatom, működik (lassan egy éve nem taliztunk) , minden másnap msnezünk, imádom őt, szerintem ennyire nem szerettem volna belé, ha a közelemben él, teljesen megismertem őt így, tudom miről mi a véleménye, az érzelmeiről könnyebben tud beszélni,mindenről. Jaj és több mint 1000 km köztünk a távolság, de nyáron ez megnövekszik 7000 km-re, s akkor még netje sincs mindig, de imádom Őt!!!!

Ő 20/F, én 18/L

2011. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem esélytelen. Mi kéthetente egy hétvégét töltünk együtt, többszáz kilométer áll közénk mégis együtt vagyunk több mint 8 hónapja. Telefonon meg msnen tartjuk a kapcsoltat és nem múlik el nap hogy ne beszélnénk. Működik.

19/L

2011. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jó igaz nem írtam az első válaszomba az éltkort,mondjuk én akkor se mennék bele ilyenbe évekig
2011. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sya,első kapcsolatom távkapcsolat volt 2 évig működött,részemről elmúlt a szerelem,de még mindig hatalmas szeretet és ragaszkodás van bennem iránta,nem mondom azt hogy a táv nem játszott ebben szerepet,200 km volt a táv..volt h kéthetente de volt h havonta találkoztunk...pont ma vetettem véget a másik kapcsolatomnak és ez kimondottan a táv miatt,320 km,nem működik,nem megy már ez a táv dolog,folyton egyedül érzem magam,olyan mintha nem lenne senkim,de közben iszonyúan szeretem,de ezt így nem tudom csinálni,belefáradtam!!én 20 vok,a legelső ő 21,a mostani 27 volt..:S
2011. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél akarja, akkor működhet. Ebben élek már lassan 1 éve. 3000 km van köztünk, és évente kétszer 1 hetet találkozunk. Még 6 évig fog kint dolgozni, és lakni. Magyarországon belül 350 km választ el minket. Legfőbb dolog a bizalom.Az előző 3 kapcsolatom is távkapcsolatként indult az életemben, majd a 3.-kal lett összeköltözés 1 év után és 8 évig voltunk együtt. 28L
2011. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!