Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatról vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról vélemények?

Figyelt kérdés

Párom Angliába költözött, munkából kifolyólag. 3-4 havonta tud hazajárni pár napra. Én még suliba járok, ezért nem mehetek ki utána. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, de nem tudom ezt az állapotot évekig fent tudjuk-e tartani.

Megosztanátok a tapasztalataitokat?


2011. okt. 9. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ennek így semmi esélye, ezt még távkapcsolatnak se nevezném :S 3-4 havonta pár nap??? esélytelen :S
2011. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is esélytelen, hiába lenne skype, msn akármi a személyes kontaktot nem pótolhatja semmi.
2011. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már maga a tény, hogy kiköltözne nélküled is elég fura számomra... Én ilyet biztos nem tennék.
2011. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben még inkább esélytelen a dolog.
2011. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már kint van, sokat beszélünk, telefonálunk meg minden, de tisztában vagyok vele, hogy megvan az esélye annak, h nem fog működni.

Elég szép összeget keres kint és szüksége is van rá és én ebben támogattam is, hiszen ezzel az egész élete megváltozhat. Hazajön pár év múlva 13-15 millióval, azzal szépen el tudja kezdeni az önálló életet. Sajnos nem könnyű a 0-ról indulni ebben az országban, a havi 80 ezres fizetés nem sok minden fedez, nemhogy még saját lakás...

2 év múlva lehetséges, hogy ki tudnék én is költözni, munkát keresni, csak ugye addig is ki kell tartanunk.

2011. okt. 9. 15:49
 6/16 anonim ***** válasza:
én is távkapcsolatba vagyok most... de mi havonta próbálunk találkozni..bár nem mindig jön össze... :| nagyon necces...néha ugyérzem nem birom tovább és sírva fakadok :/ főleg mikor elmegy utána nagyon rossz...szenvedek... én nem mondom,hogy szakítsatok, mert én sem tudom megtenni...csak azt tudom mondani,hogy kitartás. ha kibírjátok az azt jelenti,hogy együtt kell lennetek :) ha nem akkor pedig nem :/
2011. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mikor koltozott ki? Es ha nem vagyok indiszkret milyen teruleten dolgozik? Csak azert kerdem, mert en is Angliaban nyomulok, es egy atlag keresettel nem fog 13-15 millat osszekaparni par ev alatt. Foleg ugy, ha meg haza is jarkal allandoan. Rengeteg penz el tud menni, csak a repulojegyre, nem emlitve a tobbi dolgot.

Mindamellett en azt latom, hogy aki kb 2 evig kihuzza Angliaban, az mar nemigen akar hazamenni utana.

A tavkapcsolatrol meg annyit, hogy szerintem is eselytelen igy, meg ha valami hatarozott idotartam lenne...

2011. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

15:50 köszönöm, hogy leírtad te hogy bírod :) Igazad van, majd az idő eldönti...

Utolsó: Szakácsnak ment ki egy étterembe és biztosítottak neki szállást, élelmet is, nem kell külön költenie túl sokat. A repülőt meg jó előre le kell foglalni és ha jól tudom úgy nem olyan drága. De ebben nem vagyok biztos.

Az viszont hogy pár év után már nem biztos , h hazajönne bennem is felmerült. Most azt mondja kizárt dolog, hiszen itt él a családja, a barátai... de ha kimehetnék hozzá később, akár együtt is kint maradhatnánk.

2011. okt. 9. 16:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog működni.3-4 hónapot ő sem fog kibírni szex nélkül.34F
2011. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet lesz egy, meg volt már pár, szóval nekem nem gáz. :D
2011. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!