Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hobbijaitok mennyire befolyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hobbijaitok mennyire befolyásolja a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Van, amit együtt csináltok? (Nem a direkt közösen tervezett programra gondolok, mint mondjuk a mozi.)

Előfordult, hogy egyikőtök szenvedélyébe végül be lett vonva a másik? Ha igen - mi volt az?

Van, aminek a kipróbálására sem lehetett rávenni a másikat?


Volt már nézeteltérésetek valamilyen hobbi miatt?


2011. febr. 3. 01:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Alany-állítmány egyeztetés elmaradt :)
2011. febr. 3. 01:59
 2/9 ***verus*** ***** válasza:

Én pl utálom ha a barátom a laptopján mikor ott vagyok nálunk éppen valamelyik gyilkolászós játékával játszik. Ha már ott vagyok és játszani szeretne olyat játszunk amit én is szeretem:D

pl a NFS vagy honfi :D

2011. febr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én focizok nagypályán és kispályán egyaránt. Haragszik a párom miatta, mert sok időt vesz el kettőnktől, és őt nem is köti le egyáltalán (ezek a nők?!). De hálisten jövő hónapban összeköltözünk, és ebből se lesz már akkora probléma.
2011. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam az exemmel állandó nézeteltérések okozója volt a hobbi...teljesen más hobbijaink voltak, s míg én szívesen részt vettem az övéiben (kivéve a horgászatot, azt nem bírnám ép ésszel), addig ő szinte megtiltotta az enyéimet, nemhogy részt vett volna benne... pl én imádtam a színházat, a színi előadásokat, de nem mehettem el egyre sem mert féltékeny volt a színészekre... vagy pl nem rajzolhattam, mert szívesen rajzoltam meztelen női alakokat és ezt ő úgy értelmezte, h nőre vágyom...majdnem minden így nézett ki...
2011. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én makettezek. A barátnőm néha besegít, mert jó a kézügyessége, talán jobb mint nekem, de ő nem szereti a maketteket nagyon. Egy kicsit csináljuk aztán általában szexelünk egyet.


Ha nála hobbi a vásárlás, akkor én azt gyűlölöm, de ő is utálja a PC játékaimat. Ezért ezeket általában nem csináljuk egymás társaságában, ő elmegy a barátnőivel vásárolni én meg itthon multizok a saját társaságommal. Konfliktust még nem okozott.

2011. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem befolyásol semmit, mivel szerencsére ugyanazok a hobbijaink.Horgászunk, pókerezünk, szeretünk dartsozni, filmfüggők vagyunk.

Bár mostanában szerintem kezdek már az agyára menni a túlzott spanyol focimeccs nézéseimmel, bár ő is szereti a focit, csak én jobban.

Ja és én vagyok a lány.:)

2011. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fontos számomra a hobbim, a szenvedélyem, és mindig igyekeztem hasonló érdeklődésűekkel ismerkedni. szerencsém van, olyan emberrel élek együtt, akinek ugyanez a hobbija. erről szól az életünk, így az idilli kikapcsolódás mindkettőnk számára ugyanaz.

ez egy nagyon jó dolog :)

2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egy olyan dolog, amiben nem lehet engedni. Végülis engem a hobbijaim nagyon meghatároznak, a személyiségemből fakadnak. Mondjuk nem olyanok, mint a tévézés, és a makettezés :) Hanem aktív cselekvések, épp ezért nehézkes a beilleszkedés.

Kösznöm a válaszokat, tanulságosak voltak!

2011. febr. 4. 09:44
 9/9 A kérdező kommentje:
A makettezésnél mi lép életbe? Az alkotói kedv, vagy stresszoldás az elbíbelődéssel, akár a szövésnél, kötésnél? :)
2011. febr. 4. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!