Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy azt érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy azt érezze elveszíthet?

Figyelt kérdés
a bártommal egy éve vagyunk együtt. sajnos táv kapcsolatban. egy ideje azt vettem észre h csak én teperek a kapcsolatban.. és teljesen belefáradtam. tegnap ezt elmondtam neki hogy szerintem csajozzik stb és nem szeretném ha egyik nap arra ébrednék hogy azért dob el mert valaki betöltötte a helyem ha igy akarja csinálja most. aztán kicsit elkezdett úgy mondd teperni..de hát annyi. azt mondja szeret csak ez már nem a rozsaszin szerelem a távolság miatt. mit lehet tenni?:(
2011. febr. 3. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld féltékennyé tenni. Mondjuk mesélj neki arról, milyen jól érezted magad egy sráccal, stb.
2011. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem azzal nem féltékennyé teszed, hanem dühössé. Ha az én kedvesem mesélne ilyet, valószínűleg ki is dobnám. Szerintem ne kommunikálj vele, ne hívd, ne üzenj neki. Ha ő üzen, akkor rendezd le röviden, mintha mindig sürgős dolgod lenne. Innentől vagy hamar észbe kap(észreveszed abból, hogy ugrásszerűen megnő a hívásainak száma, esetleg spontán elutazik hozzád), vagy nem, és még jobban eltávolodtok. Ekkor érdemes szakítani.
2011. febr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van, az ha féltékennyé próbálod tenni, csak ront a helyzeteden. Próbálj meg játszadozni vele, ne mondd neki, hogy mennyire hiányzik, ne mondd neki, hogy mennyire szereted, inkább mesélj a mindennapjaidról. Egy idő után hiányozni fog neki, hogy nem kapja meg ugyanazt a törődést, és ő fog keresni, ő fogja mondani, hogy szeret. Ilyenkor tégy úgy, mintha meg se hallottad volna, viszont később térj vissza rá és mondd meg neki, hogy örülsz hogy ezt mondta.

Ha ezek után sem változik, akkor nincs más megoldás, mást kell keresni.

2011. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sya,én is szoktam neki ezt mondani,hogy nőzik vagy hogy van valakije,de tegnap oly annyira besokaltam hogy szakítottam vele,és írtam neki hogy keressen 1 közelebbit és legyen vele boldog,de ezt csak rá ijesztés céljából írtam,meg össze voltam zavarodva,de szerintem ő beletörődött ebbe az egészbe és már nem is akar harcolni értem,pedig azt mondja hogy szeret!!úgyhogy ezt elszúrtam,szóval szerintem ne ilyen módon éreztesd vele hogy elveszít,mert nekem ez nem jött be..bárrr az nem azt jelenti h neked sem fog..(am. minket is a távkapcsolat ölt meg:()
2011. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj egyetemen aki féltékennyé akarta tenni a srácot, modnt aneki hogy tartsunk egy kis szünetet, persze nem titkolt célja volt ezzel, hogy felkeltse a vágyat a srácban mert nem akarta, hogy nagyon ellaposodjon a kapcsolat. A srác nagyon szerette a csajt de ez annyira felb*szta az agyát, hogy mikor a csaj egy hét után visszaakart volna menni elküldte a francba. A csaj iszonyat nagyot koppant, remélem egy életre megtanulta, hogy ne szórakozzon a párjával
2011. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat hülyeség. Inkább engedjétek el egymást.
2011. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem sokat. rád néz és látja, hogy kész vagy tőle, mert bele vagy zúgva.


megváltozna a helyzet, ha mások felé kacsingatnál, de akkor mág nem lennél szerelmes, úgy hogy téged sem érdekelne ő. Róka fogta csuka.


illetve, ha lenne rendes önélrtékelésed és látszódna rajtad, hogy jól érzed magad a saját bőrödben nélküle, is, akkor talán. de ahhoz az önértékelésedet kell rendbehoznod.

2011. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ezt mondtad neki pont az ellenkezőjét éreztetted vele.hogy rettegsz attól hogy nem lesz ott.igy hogy akarod vele érzékeltetni hogy elveszithet? amugy.ne kezdeményezz.várd amig ő hív,ő ír rád,ő akar találkozni stb.és akkor se hogy jajjj dejó lesz,hanem bocs de most nincs sok időm,elfoglalt vagyok. ha akarod,így érezhetio hogy elveszíthet.de mivel eddig nem igy viselkedtél,nem erre számit,és lehet hogy otthagy mert nem érzi azt hgoy fontos vagy neki.
2011. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez egyébként nagyon jó tanács. mert ügye tegnap kicsit ridegebb voltam vele erre ma is meg tegnap is már egyből irt nekem meg keresett.

de abban is igazatok van hogy ez igy teljesen felesleges. én nem vagyok olyan fajta hogy valaki kegyei miatt én "puncsoljak" talán ezért is elégeltem már meg ezt az egészet...

szóval jobb ha elengedem szerintetek?

2011. febr. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!