Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a barátnőm ne érezze magát butának mellettem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a barátnőm butának hiszi magát mellettem, és ez őt frusztrálja. Sokszor érzi úgy(feleslegesen), hogy lenézem őt értelmi tényezőkben. Már tökre visszafogom magam, próbálok egyáltalán nem felvágni a lexikális és egyéb tudásommal, de ő így is sokszor szóba hozza ezt, konkrétan megemlíti, hogy megint hülyének nézem. Mit tehetnék még?
2011. jún. 1. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak van valami téma amihez ért az a szerencsétlen is, beszéljetek arról vagy próbáld tanítgatni.
2011. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszerűen csak mások az igényeitek, ízlésetek. Ha máskülönben összeilletek akkor nem lehet gond, csak ezt kell elfogadni.
2011. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ne okoskodj
2011. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze.
2011. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
gooombaaa
2011. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha már felfogja az ember hogy hülye, mégsem lehet annyira hülye.
2011. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem buta, egyszerűen csak ő érzi ezt. Ahogy írtam, egyáltalán nem okoskodom. Egyébként szerintem az anyjának köszönheti az alacsony önbecsülését.(Hogy miért, azt most nem részletezem.)
2011. jún. 1. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nem is értem, mert normális kapcsolatban nem lexikális tudásról szokás beszélgetni, történelemről, irodalomról, az halál unalmas... Van akinek erre van igénye, de szerintem keveseknek.
2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ezzel a hsz-szel csak magad és a baráti köröd jellemezted:)

2011. jún. 1. 22:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Talán éppen ez az, hogy feltűnően leereszkedő vagy.
2011. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!