Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan közületek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan közületek, aki ismét beleszeretett a feleségébe?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, természetesen már együtt is élünk, de azt mondja már nem szerelmes belém, de nagyon imád és nagyon-nagyon szeret. Lehetséges-e hogy ismét belémszeressen? Férfiak véleményét várom, akik újra beleszerettek a párjukba, hogy ez hogy történt?
2011. febr. 3. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Az én szüleim minden tavasszal egymásba szerettek:)

Amúgy én sem vagyok szerelmes a páromba, és amikor ezt elmondtam, neki nagyon rosszul esett, aztán megbeszéltük, és rájöttem, hogy teljesen félreértett. Nálam ez azt jelenti, hogy eltűnt a rózsaszín köd, már látom a hibáit, és ennek ellenére is szeretem. Szerintem ez sokkal jobb.

Nem tudom másképp elmagyarázni: olyan mintha lenne egy nagyon kedvenc pulcsid, amit nem csak addig hordasz, amég szép új és aztán megy a szekrénybe, hanem ha már kinyúlt és esetleg nem is divatos, akkor is a kedvenced marad.

Bocsi a pulcsis példáért, de másképp nem tudom leírni:)

24/l 5 éve vagyunk együtt:)

2011. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor jobb lenne ha szakítanátok előbb utóbb elhagy vagy megcsal.

Sajnos én is így jártam én három évig húztam végén annyira monoton unalmasak voltak a napalok amíg meg nem ismertem a munkahelyemen azt a kedves vidám lányt aki teljesen megváltoztata az életem!

2011. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő nagyon monogám és hűséges férfi. Megbízom benne és értékes embernek tartom magam, akit meg lehet becsülni. Azt kell tudatosítani, hogy minden szerelem elmúlik egyszer, de az összetartozás, a szeretet érzése az örök. Nem unalmas a kapcsolatunk, tetszem neki, mert szép nő vagyok, nagyon jó a szex és gyermeket akar tőlem. Egyszer el akar majd venni feleségül (csak még nincs saját lakásunk). De azt sosem tudom feldolgozni, hogy míg én őbelé szerelmes vagyok, ő már nem szeret szerelemmel. Okos ötleteket várok, hogy hogyan bolondítsam ismét magamba?
2011. febr. 3. 14:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és Te is csak magadból indulsz ki, utolsó válaszoló, mert te is elhagytad a barátnődet, mert megismertél valaki mást. A hűség az ismeretlen fogalom számodra úgy látom. Az elkötelezettség, hogy mindenáron a párunk mellett maradunk, azt is tanulnod kell még.
2011. febr. 3. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A kèrdezo utolsò vàlaszàra: mire gondolsz? Milyen elkotelezettsèg? Ha màr nem szeretsz valakit ès semmi ujat nem tudtok kihozni egymàsbòl, kiègett a kapcsolat ès nincs remèny, akkor mièrt kène egyuttmaradni? Foleg fiatalon? Sok lehetosèg van, ès attòl, hogy pàrkapcsolatban èlsz, mèg nem vagy bezàrva, bàrmikor szakithatsz. Nyilvàn màs a helyzet, mikor màr gyerekeitek vannak meg hàzasok vagytok. De az emberek tobbsège azèrt nem megy bele hosszù kapcsolatokba meg hàzassàgba, mert akkor onnan màr nincs visszaùt, ùgy èrzi. Meg akadàlyozva van ès minden megvàltozik. 2ève vagyok egyutt a baràtommal ès nem akarom, hogy bezàrva èrezze magàt, meghogy ùgy èrezze, màr nem szakithat velem, mert felelos èrtem. 2x szakitottunk màr, mindkètszer visszaszerettunk egymàsba :). 18/L
2011. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!