Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pikk-Pakk beleszeretett vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pikk-Pakk beleszeretett vagy már régebb óta nem szeretett engem igazán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet kicsit hosszú lesz, ne haragudjatok. :(


Köszi annak aki elolvassa és válaszol rá. :)


Én 20, volt barátnőm október közepén lesz 18


15 hónap után dobott, azért hogy már nem érzi tökéletesnek a kapcsolatunkat és már nem érez irántam szerelmet, meg mert van egy másik srác akivel jól elbeszélgetnek és hülyéskednek msnen és érez egy kicsivel többet érez iránta mint barátság és ezért nem csaphat be.

Másnap sírva jött vissza, hogy amikor azt mondta, hogy már nem szerelmes belém akkor saját magának is hazudott, mert csak megvolt keveredve a másik fiú miatt, de most hogy vége lett velem rájött, hogy nem tudna élni azok nélkül amiket eddig átéltünk meg amiket még átfogunk. Mondta hogy elzárkózik a világtól soha többet nem beszél a csávóval, mert nem is akart tőle semmit, én vagyok neki a fontos. Szakítás másnapján átjött hozzám itt aludt. Elmondta hogy fiúbarátjára is haragszik, mert ő mondta neki hogy dobjon engem a másik srácért, mert a másik srác az ő haverja.


Aztán miután hazament, mondta hogy örül hogy visszakapott és soha többet nem fog megbántani, ne haragudjak rá, hogy hülye volt meg nagyon sajnálja. Másnap a csóka mikor megtudta, hogy mégse dobott azt mondta neki hogy ezek után ne várjon tőle semmit, max köszönést, meg szórakozzon anyjával. Írta is nekem bnőm, hogy megnyugodhatunk mert soha se fog vele beszélgetni többet, meg majd ilyen meg olyan programokat csinálunk és pikk pakk elfelejtjük az egészet. Aztán este kaptam egy sms-t nőmtől, hogy bement a városba találkozni a sráccal, mert az írt neki, hogy személyesen szeretné mégis csak lezárni a dolgokat. De abban is azt írta, hogy honlap jön hozzám, mert már mondta otthon anyujának is, hogy jön hozzám meg ilyenek. Elmesélte nekem, hogy a talin a srác elmondta, hogy már régóta érez iránta valamit, de nem szerelmet és megpróbálta megcsókolni.

Másnap újra dobott. 2 nappal később meg már a másik sráccal csinált olyan dolgokat mint előtte 4 nappal korábban velem. Pedig nekem a sráccal való "öszsejövetel" napján is állította, hogy neki most nem kell új kapcsolat, mert nem tudja mit szólnának otthon, hogy egyből másik fiúja van.


Most akkor ez mégis hogy van? Erőltetve van az egész és úgy van az új sráccal, hogy csak próbálja magával is elhitetni hogy ezt akarja? Vagy pikk-pakk beleszeretett 2-3 nap alatt vagy már régóta nem szeretett? De akkor miért jött vissza, hogy belebeszélték meg nem ezt akarta?


Köszi a válaszokat előre is.


2011. szept. 15. 13:09
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
szuerintem azt a fiút szereti már, de ebben a korban 15 hónap sok idő, és ezért hezitál rajta. szeretne Téged szeretni, de nem megy neki. plusz fél a változástól. szerintem erről van itt szó.
2011. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta azt, hogy belebeszeltek meg hogy nem ezt akarta?
2011. szept. 15. 13:25
 3/12 napietus ***** válasza:
azért, amit írtam. mert hezitál, bizonytalan. az a vislekedés mondjuk, hogy másra hárítja a felelősséget sok pozitívumot nem mond el róla...
2011. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De szted szándékában áll még jönni vissza hozzám?
2011. szept. 15. 13:48
 5/12 napietus ***** válasza:
szerintem nem tudja, mit akar. igazából én a helyedben ha akarná sem fogadnám ezek után vissza (azzal játszon, ami a lába között van, ne veled), de ezt te tudod.
2011. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted lehet ez most csak egy hirtelen fellangolás? Meg majd ha jobban megismeri az új srácot, rájön hogy mégse ezt akarja?
2011. szept. 15. 14:18
 7/12 napietus ***** válasza:
ezt nem mondtam, és nem is tudhatom. de azt látom, hogy a csaj döntésképtelen. nem értem, mit tepersz utána, már az első szakítás utáni visszakönyörgésénél elhajtottam volna.
2011. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudott dönteni a régi kapcsolat biztonsága és az új izgalma között. Nem volt tőle túl szép, amit csinált, mert legalább egy kis időt szánhatott volna rá, hogy eldöntse, mit is akar igazából. Szerintem ehhez a másik sráchoz már régóta vonzódik, de nem volt benne biztos, melyikőtöket akarja. Az, hogy most másodjára is elhagyott miatta és azóta is vele van, semmiképp nem annak a jele, hogy olyan nagyon szerelmes lenne beléd.
2011. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat.


Utolsó: szerinted már tudja mit akar? Mert mikor visszajött mondta, hogy tudja,h engem akar.

2011. szept. 15. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:17


Gondolom, azt hiszi, hogy tudja. Aztán, hogy tényleg tudja-e, vagy hogy később is így fogja-e gondolni, az majd kiderül.

2011. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!