Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIUK! Nektek tetszik a babaarc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Nektek tetszik a babaarc? A kislányos babaarc. Ha nemnézki annyinak mint amit a kora mutat?

Figyelt kérdés

pl ha nem tudjátok mire célzok írjátok be a googleba h Selena gomez

titeket zavar, vagy valami? nem hátrány mondjuk egy olyan komoly nővel/lánnyal szemben?

Kort kérek szépen!!

válaszaitok előre is köszönöm

mindenki felpontozásra kerül ha kielégítő válaszokat kapok :)


2011. febr. 3. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Mint az a Linda lány kb a barátok köztböl, kb 12 évesnek néz ki....
2011. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
84%
Az ilyen lányok közel állnak hozzám, kifejezetten, kimmondottan hatással vannak a bioritmusomra, és az idegrendszeremre is .
2011. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Bár én lány vagyok,de megnéztem Selena Gomez 18 éves,korban nem tűnik sokkal fiatalabbnak. :) Inkább jó pár csaj többnek tűnik,azért tűnik ő kevesebbnek.Amúgy fordított esetben nekem nagyon bejön,ha egy srác kevesebbnek néz ki,mint amennyi.Már csak azért is,mert általában ilyen 28 évesekbe zúgok bele és 18 vagyok. :) A volt párom 29 lesz nyáron,de 22-nél nem tűnik többnek.Előny mindenképp. :)

18L

2011. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
attól függ. Ha aranyos igen, de ismerek olyat akinek nem áll jól és olyat is akinek nagyon is. rakj KÉPet s megmondom:D
2011. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tetszik nekik :P Nekem is az van és nem hogy hátrány nem volt hanem inkább hatalmas előny :D

Már többször mondták hogy milyen ártatlan arcom van :) Pedig belső tulajdonságok tekintetében az ártatlanság a legutolsó amit elmondanék magamról:D:D:D

Megtéveszt mindenkit..

2011. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Igen, tetszik. Nagyon is. Nekem főleg az arc számít leginkább. Az is tetszik, ha nem néz ki annyinak. Engem se nagyon néznek annyinak amennyi vagyok. Ha megborotválkozom, akkor kb ilyen 16-17nek nézhetek ki, annak is csak azért, mert magas vagyok.


Selena Gomez arca meg kifejezetten tetszik. Viszont, amit már írt valaki, hogy neki is ilyen kislányos arca van, pedig elég nagy ribi, na ebben az esetben valahogy tök m1, milyen arca van, úgyis taszítani fog.


És nem hátrány, egy komoly nővel/lánnyal szemben. Jó itt csak azt tudom leírni, hogy én mit gondolok, de ha tegyük fel, válogatni lehetne és van egy "komoly" lány meg mondjuk te a babaarcoddal és m2 tetszik, akkor nem a külső alapján választanék, hanem a belső tulajdonságaitok alapján.


Am a szépség elég fura dolog, én nem is tudom meghatározni, hogy pontosan mi tetszik, csak úgy... Van egy lány és akkor tetszik vagy nem. De nem igazán tudom rangsorolni őket külső alapján. Meg sztem nem is lenne igazán bölcs dolog külső alapján pontozni. Lásd pl a babaarcú ribi hozzászólót :).


És sztem is feltölthetnél egy képet és mondanék véleményt. (:

2011. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon aranyos tud lenni, de az már nekem sok szokott lenni, ha rá is játszik és pl affektál, vagy direkt úgy öltözködik. Am nekem kifejezetten bejön a babaarc. 18/F
2011. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Ja elfelejtettem odaírni, hogy mennyi vok

22:11-es

20F

2011. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ahogy megígértem mindenkinek megy a pont :)

nem töltenék fel magamról képet, félek h felismernek, :)

de én körübelül hasonlítok selena gomezre. egy kicsit komolyabb arcom van nála. de hasonlítok,

2011. febr. 3. 22:35
 10/15 anonim ***** válasza:
hú, akkor tök szép lehetsz
2011. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!