Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik az ilyen apróra fonott haj, vagy túl kislányos, fiatalít? Nekem hogy áll?

Figyelt kérdés

Tegnap már kitettem a képet, de alig kaptam választ, mindenki inkább azzal foglalkozott, hogy mosom-e rendszeresen.. Szóval szólok, hogy szoktam mosni, ahogy a rasztások is szokták. Semmi baja, kivéve hogy nehezebben szárad.

[link]

Előre is köszi! :))


2011. szept. 19. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Ehhez a hajhoz szerintem magas a homlokod. Távolról meg eleve úgy nézhet ki, mintha hónapok óta nem tudtál volna hajat mosni.


Sokkal jobban állna, valami ilyesmi: [link]

2011. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de volt már nagyon hasonló hajam mint amit linkeltél, de zavart... Mindig montírozni kellett. Én szeretem a dolgokat leegyszerűsítve :).
2011. szept. 19. 14:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem annyira áll neked jól.
2011. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ok, itt van kép még, itt összefogva: [link]

Itt jobban látszik a homlokom, mert a fonatokat félretettem (igy nekem sem annyira tetszik): [link]

És itt nem tettem félre, szabadon "hullik", jobban is takar: [link]

2011. szept. 19. 14:48
 5/21 A kérdező kommentje:
Utsó link nem jó: [link]
2011. szept. 19. 14:49
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek az előzőekkel: nem áll jól.

Pedig tök szép, érdekes, exotikus arcod van.

2011. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
:(( Pedig annyira tetszik az ilyen, nekem.
2011. szept. 19. 15:11
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jobban kihangsúlyozza az egzotikus vonásaidat. Nálam bevált.
2011. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 19. 15:16
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
összefogva nem lenne rossz, de ehhez kell egy olyan arc is, ne értsd félre szép vagy csak szerintem simán kibontva jobban állna. nem tudsz olyat linkelni ahol nincs befonva?
2011. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!