Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nap alkalmából hova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap alkalmából hova?

Figyelt kérdés
Az igazság hogy nem vagyok valami szép férfi,de öltönyben felzselézett hajjal egy megtestesült csoda vagyok. És valentin nap alkalmából mindenképp egy emlékezetes dolgot szeretnék vele,öltönyben. Mondjatok pár programot ahova fel tudom venni és nem néznek hülyének. Étterem pár ok miatt kizárva, eddig a színházra gondoltam de ez sem a legtökéletesebb. Tudnátok javasolni valamit ? Előre is köszönöm.
2011. febr. 4. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ágy. Bár az öltöny nem sokat számít ezesetben.
2011. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem normálisan kérdeztem. Ne itt éld ki magad.
2011. febr. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!