Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat fog dobni ha Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat fog dobni ha Valentin nap alkalmából mondom el a lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Tetszem neki és szerintem ő is érez valamit irántam...

Am ajándéknak megfelel egy szál rózsa ?


2011. jan. 29. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár pozitívan fogadja, akár nem, totálisan lényegtelen, hogy pont valentin napon közlöd vele, vagy nem... attól nem lesz jobb az elbírálás. Egyébként én személy szerint rosszul vagyok a valentin naptól, de lehet, hogy ő romantikusnak találja... A rózsa pont jó lesz! :) De ne vidd túlzásba a romantikát, így elsőre.

Sok sikert!

2011. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:
100%
utálom a valentinnapot.
2011. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a romantikusabb típs, akkor szerintem jó ötlet. :) De igaza van az elsőnek, ha valóban érez valamit, akkor tök mindegy lesz neki, milyen nap van. Mindenesetre én örülnék neki. :)
2011. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszenél neki vagy ha nem szeretne, akkor akár lehetne karácsony is, akkor sem fogja meghatni.


Mivel te is tetszel neki, így nagyon fog örülni. Szerintem imádni fogja. Romantikus, aranyos.

2011. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Tetszem neki és szerintem ő is érez valamit irántam... " ezt gondold át még egyszer:D


amúgy szerint csak rosszabb, ha akkor mondod meg neki! erőltetett, meg nyomi dolog. amúgy is az amcsi ünnep, itt miért kell ünnepelni (szerencsére a többség még észnél van és nem ünnepli)?

2011. jan. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 napietus ***** válasza:
szerintem ha ő is úgy érez, ahogy Te, akkor mindegy melyik nap. de én inkább erőltetettnek találnám, mint romantikusnak. mondjuk én eleve nem ünneplem, csöpögősnek tartom, tehát ha én lennék a lány, kiábrándulnék eléggé...de nem tudom, ő hogy van ezzel.
2011. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!