Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változhatott ennyit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott ennyit az egész? Olyan más lett azóta.

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki szerelmes lett belém, de mivel volt barátnőm akkor nekem, így nem jöttünk össze. Olyan kis visszahúzódó, csendes csajnak ismertem meg. Na de 2 hete szakítottam a barátnőmmel így most igazán közel kerültünk egymáshoz, úgy gondoltam összejövök vele. Na talit akartam tőle kérni msn-en vagyis megbeszélni vele, erre már olyan más volt, hogy szinte rá se ismertem. Mellesleg azt újságolta, hogy megismert, egy helyes pasit... megnéztem facebookon és ilyen szőkés-barna kék szemű srác tényleg jól néz ki úgymond... aztán csak róla beszélt nekem... Nagyon laza volt, bulikról beszélt... Eddig meg olyan szerény volt, hogy hihetetlen. Vagy csak játszotta a jó kislányt? Még mindig azt mondja, hogy szeret engem, de én úgy érzem, csak azért mondja, hogy szeret 2 vasat a tűzben tartani és most, hogy megismerte azt a srácot így lenne még kivel kavarni... Mit gondoltok róla? Lehet tényleg ezért változott?
2011. febr. 6. 11:20
 1/5 Izééékeh11 ***** válasza:
lehet hogy csak tettette...végül is sok lány szeret több vasat tartani a tűzben...és szerintem csak látta rajtad hogy bejön neked ez a jó kislány stílus és ezért viselkedett veled így...szerintem hagyd a pic**ba és talán keress egy olyan lányt,akinek még nincsen pasija ;D
2011. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meg lett dugva

24F

2011. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énis lekéstem már pár ilyen vonatot ugyanigy...sebja, integess neki...
2011. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kinyilt a csipája .

azért kiváncsi lennék mennyi idősek vagytok mert nem mind1 .

2011. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő 17 én 20
2011. febr. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!