Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most nincs para? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most nincs para? Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2éve járunk együtt. Felhőtlen a kapcsolatunk, soha nem csaltuk meg egymást, ő szereti az én barátiam, én szeretem az ő barátait szóval tényleg minden minden klappol körülöttünk. Viszont nekem van egy betegségem (az idegrendszerem roncsolódott ezért egyfolytában ideges vagyok és kis dolgokkal nagyon fellehet idegesíteni olyankor nemkapok levegőt és rángatózom, korábban volt nyugtatóm,de már nem szedem mert már enyhültek a tünetek azaz szerintem már rendben vagyok),amiről ő tud és egyáltalán nem zavarja a dolog, de állítása szerint az utóbbi hónapokban kicsit túlzásba vittem a dolgokat,hogy olyanannyira ideges voltam,hogy a barátai előtt lejárattam stb. meg hogy azt mondták neki,hogy kívülről nézve minket szerintük én semmibe veszem őt,szrok a fejére...

pedig ez nem így van még mindig eszméletlenül szeretem, de valóban ha belegondolok kívülről tényleg ez látszódhatott mert mostanában rengeteg problémám volt (lelkileg stb.) és sokszor csak az hagyta el a számat,hogy haggyámá stb. -.- szégyellem is magam,hogy ilyen voltam vele, mert az egy dolog hogy ő ismer és tudja mi a szitu velem,de mások nem és másoknak így az látszik hogy a barátom egy papucs és azt csinálja,amit mondok.. pedig nem!

tegnap arra jutottunk,hogy ő azt mondta nekem,hogy szeret engem,de már nem az vagyok,akibe beleszeretett..:s és hogy most legyünk külön és ha látja,hogy ugyanaz vagyok újra mint régen akkor együtt lehetünk újra mert nagyon szeret és nem akar elveszíteni. amíg külön vagyunk,addig ugyanúgy szeretne találkozgatni,minden ugyanúgy lenne csak csók helyett puszit adunk egymásnak... és már volt ilyen 1-2napos ilyen szünetünk,hogy jajj most már nembírom és legyen akkor szünet és akkor is megbeszéltük,hogy találkozzunk ugyanúgy és nembírtuk és fél nap után vagy 1nap után vagy ő csókolt meg engem vagy én őt szóval kibékültünk.

És most szerintetek ugyanúgy 1-2napos lesz a szünet? És visszakapom őt? Vagy kezdjek félni?:/


2011. febr. 6. 11:23
 1/4 anonim válasza:
szia!HA annyira szereted,akkor viselkedj normálisan,mert minden embernek megvannak a dolgai,rosszak vagy jók,de vannak.És legfőként gondold át,hogy nincs-e köze az idegeskedéseidnek ahhoz,hogy a pasid barátai már nem igazán csípnek,pont ezekért.
2011. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szünet egyenlő szakitás.

egy szakitás, amit követ másik 100

egyszer bicikliztél bicikliztél mégegyszer

egyszer elszivtál egy cigit elszivtál mégegyet

feljött a nap tegnap feljött mais

ha egy fiu szünetet kér az egyenlő szakitás, csak sajnál és azért nem dob ki-

majd később amikor bejáratott dolog lesza szünet, kapsz egy életreszólo szünetet tőle

ebben a 2hétben akár szexelhet is más csajjal azért kéri h ne legyen lelki furdalása!

A legjobba mit teszel hogy te hagyod el őt, igy ő lesz aki kapar.

ha elhagyod nem kapar, sosem volt a tiéd.

ha x fut y után, y nem tud futni x után!

hacsak helyet nem cserélnek.

helycserének minősül ha te dobod ki.

futhat ő. ha szeret.

énis igy tanultam meg a csajomtol, azota meg is becsülöm őt. a szükséges rossz.

csak akkor érzi a hiányod, ha le§zarod őt.

csak akkor érzi át és változik meg.

ez a dominancia és szubmisszio.

jelenleg ő a domináns, amit meg kell törni.

én ugy tanultam meg azt hogy kell bánni egy nővel hogy kirakott a csajom 3 év után 3 hétre.

se msn se telefon semmi,

ha hivtam kinyomta smsre nemjött válasz ha kerestem nem volt otthon-szöveg...

tudom hogy működik ez a dolog ha kiteszed a nagy száját!

""2 hetet itthon lenne,és a barátaival mászkálna(amit eddig mellettem is megtehetett)""

járkáljon csak azokkal feküdjön le más csajjal és rájön hogy oylat bántott meg és hagyott veszni aki SZERETTE

ÉS AMIKOR EGY EMBER ILYET TESZ HOGY AZT BÁNTJA AKIT SZERET AKKOR UTÁNA JÖN NA MI JÖN? A LELKIFURDALÁS ÉS A TEPERÉS. ha szeret nem fekszik le mással, és visszamegy hozzád, ha nem akkor amugy is elment volna.

Legyen meg benned a női tartás és a becsület! ne hagyd hogy úgy legyen ahogy ő mondja, mert akkor elfajul és annyi, ne légy neki egy beépitett butor aki otthon várja bárhol is jár!

ne légy neki a barátok után a 2 hét után másodmegoldás, és másodhegedűs mint pl guminő vagy vibrátor!.

inkább 1 legyen vagy 1 sem!

Én szeretem a barátnőmet ezért sosem mennék nélküle haverozni 2 hétig 6 éve nem votl szabad ergo kever téged az exével....itt másik csaj lehet a dologban de ne félj, az ő kapcsijuk sem lenne fenékig arany, a lényeg, ott kell hagynod, amig még te hagyod ott őt, és nem ő téged, és nem te fogsz teperni, aminek aztán már értelme nincsen...

24F

2011. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha megaláztad akkor felejtős
2011. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem kezd el szedni a gyógyszereket ha nem akrsz több ilyet mert ha ő most dob és lesz egy másik azzal megint ezt csin meg megint és megint... akk soha nem lesz senkid...

és sztem vhogy úgy rendbe tudnád hozni ha bocsánatot kérsz és mondod neki h elkezded szedni újra és reméld h megérti


én ezt tenném sok sikert

2011. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!