Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megvan a vonzódás, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan a vonzódás, érdemes belekezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Pár hónapos együttjárás már volt az illetővel, de szinte semmi érdemleges nem történt. Viszont utóbbi időben elég sokat gondolok rá, és hiányzik, meg jól éreztük magunkat együtt. Vonzódok hozzá testileg, és szellemi szinten is teljesen megértjük a másikat. De nem vagyok sztem szerelmes belé. Vagy ez majd lassan-lassan kialakul? Vagy a szexualitással párhuzamosan is kialakulhat? Rossz, hogy nincs mellettem, de nem tudom lenne-e értelme újrakezdeni, főleg, hogy elég nehezen zártuk le. (ok: nem voltam szerelmes, másba voltam)

De lassan rájövök, hogy a nők az idióta pasikért vannak oda, és aki igazán szeretné őket, azt nem veszik észre, pedig ő tényleg ilyen lenne. Mérlegelés: majd max. kialakul a szerelem, és maximálisan boldog próbálok lenni mellette (ergo újrakezdés), vagy hagyom az egészet a fenébe, és csak depizek heteken át? Nem biztos, hogy ő a nagy ő...de akkor is...minden pillanatot ki kell használni az életben, nem?


19/L


2010. aug. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze lehet hogy idővel kialakul a szerelem mivel ez nem csak úgy megy ugye hogy jaj azt hiszem szerelmes vagyok össze jövök vele nem... hanem sok kapcsolatban nem is a szerelem köti össze őket szal a válasz: igen érdemes belekezdeni idővel bármi kialakulhat és ha jól érzed magad mellette vele és nem máson jár az eszed akkor igen érdemes:D:D:D
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szerelem nélkül nem kezdek kapcsolatot.
2010. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kíváncsiság alapon is el lehet kezdeni bármit
2010. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!