Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne ijedjen meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel közel 3 hónapja tart köztünk a dolog, amit pontosan nem is tudok mi. Találkozgatunk, ott szoktam aludni náluk, együtt szoktunk lógni a haverjaival, szóval úgy megvagyunk, de ő nem akarja kimondani, hogy mi együtt vagyunk. Egész éjjel összebújva alszunk, kézenfogva sétálunk és egyre többet talizunk, egyre gyakrabban hív át, és én ennek nagyon örülök, de nálam most jött el az a pont, hogy már úgy érzem egyre jobban hiányzik és többre vágyom. Már egyszer megpróbáltam ezt elmondani neki, de nem ment. Ma kijött belőlem és írtam neki, hogy egyre jobban hiányzik nekem, és nem tudok ezzel mit kezdeni és erre annyit mondott: gondoljak valami szebbre. Aztán most kilépett mert elszaladt valahova, én meg dobtam neki egy üzit, hogy állomáson talizzunk ekkor és ekkor, mert muszáj ezt mostmár megbeszélnünk. De mégis mit mondjak neki?? rettenetesen félek, hogy megijed és azt fogja mondani, inkább hagyjuk az egészet:(
2011. febr. 7. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy ez így nem mehet tovább részedről. Aztán ha elutasít, akkor szerintem fejezd be egy időre ezt a "mindenhova együtt" dolgot.
2011. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

XD akkora puha pcs a világon nincs aki ettől megijed nyugi:) am mit mondjál neki? semmit kapd le :D speciel én díjaznám :D


19F

2011. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát az nem lesz nehéz, mert 20km választ el úgyis egymástól.


szeretném neki elmondani ezt őszintén, de félek megijed, mert 3 hónapja még annyira kapcsolat ellenesnek mondta magát... és eddig nem volt ezzel bajom, mert nem éreztem semmit, de mostmár egyre többet vagyok miatta szomorú pl. ha 2 napig nem beszélünk akkor már minden bajom van, látom magamon, hogy számomra már nem csak egy fiú aki tetszik. és most jött el nálam az a pont, amikor dönteni kell. de úgy félek, hogy ezzel elrontom, de már elég türelmes voltam nem igaz?:S

2011. febr. 7. 13:50
 4/4 A kérdező kommentje:

19F köszi a tippet, amúgy csókolózni is szoktunk bár kicsit ritkán, sőt 1 hónap után már szex is volt, és imádom vele, nagyon egymásra vagyunk hangolódva az ágyban, de sajnos jó ha heti egyszer együtt vagyunk:((


am én 22 vok, ő most lesz 23.

2011. febr. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!