Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg apámnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg apámnak hogy cigány a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ő nekem az első, tudtam hogy cigány hagyományok szerint élnek. De félek hogy apám cikizni fog. 17 vagyok
2011. nov. 4. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
én is cikiznélek:P
2011. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Darkey ***** válasza:
76%

Hali, odamész hozzá, és megmondod neki!

Hogy apa szeretnék veled beszélni négyszemközt. Megismerkedtem egy lánnyal, és nagyon jól kijövünk egymással... kicsit fényesíted aztán utána elmondod hogy cigány.

Ja és akkor kapd el őt mikor jókedvében van!:)

2011. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha az apád kopasz, bőrcuccban és acélbetétesben jár, akkor semmiképpen.
2011. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

pfhuuu haver ezt becumiztad xD

az a lány elszívja a véred, ez van a szomszédommal is, csak fordítva, a lány magyar a fiu cigány mindig megjön a segély lenyúlja a cigány majd elmegy és a nagy kancigányok megfenyegették a lányt, ha köp, neki annyi xD

szal még 1szer mondom szaladj amíg lehet xD

2011. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Miért kellene ezt külön bejelenteni?
2011. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha a barátnőd RENDES családból származik, ahol nem verik az asztalt a segélyért, hanem dolgoznak, akkor - ha édesapád értelmes, intelligens ember - meg fogja érteni.


Az első szerelem nem mindig örök:) Sajnos tapasztalat.

Ha esetleg a "szokásos" cigány család, hát akkor nem tudom. Én sem tapsolnék, ha a fiam egy segélyért ácsingozó család sarját szeretné párjának.


De ha mégsem így van, akkor ne törődj a rossz nyelvekkel, és sok boldogságot. Azt azonban ne feledd el, hogy ha hagyománytisztelők, akkor nagyon komolyan veszik a szüzességet és az ilyen dolgokat.

2011. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
40%
Nem tudom mért kell elitélni rőgtőn,nem is ismeritek,lehet hogy külőnb mint ti. A szüleidet meg te ismered,de nem hagynám hogy bárki a boldogságom utjába áljon,h arrol lenne szo.
2011. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

kérdező kérlek válaszolj a kérdésemre kérlek.


melyik megyében laksz?

hány éves a csaj?

és melyik suliba jársz?


előre is thnx. jöhet privibe is.


ui: nekem is az első barátnőféleségem cigány volt, de ház izééé na nem tartott sokáig most 17 éves és van 2 gyereke...isten áldja.


a fater biztos kilesz, de bele fog törődni..ha nem akkor meg az ő baja.

2011. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ma 21:50 téged viszont már a majmok ősei is felülmúltak.
2011. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Téged meg pláne.
2011. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!