Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(17/F) voltam házibulin ismerősökén és volt ott egy jó csaj (15) smaciztunk (de semmi más) a végén járni akart mondtam neki előbb ismerkedés! Felvettem msn-re belezúgtam ő is belém pár hét múlva írta hogy az unokatesóm mi legyen?

Figyelt kérdés
(nem is tudtam de ő igen) mit tegyek? :I PLS HELP MEE
2009. febr. 9. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a legjobb helyzet, sőt egyenesen pocsék.

Szerintem hagyd, és beszéljétek meg, hogy mi a fene legyen.

Én unokatesóval biztos nem kezdenék.

De ezt jobb lenne vele megbeszélned, szerintem, és fel a fejjel, lesz ennél még nehezebb döntésed, és helyzeted is.

De márcsak azért sem javaslom ezt a kapcsolatot, mert ha netalántán együtt maradtok, a közös jövőtökben baba nem igazán kerülhet szóba, hiszen elé nagy esélye lenne, hogy valami nem jól sülne el, és beteg lenne, és ezt szerintem egyikőtök sem szeretné.

Sok sikert.

2009. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak... Erre így most csak anniyt tudok mondani, h felejtsd el most azonnal!
2009. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez vérfertözés lenne amugy?
2009. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel unokatestvérek.

Első voltam.

2009. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sajnálnám ha ott kéne hagynom hisz tiszta gyönyörü és kedves meg minden de azért kösz
2009. febr. 9. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam az egykori barátommal.(15/L).Hát elég rossz helyzet! Úgy éreztük, hogy egymásra találtunk:(
2009. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Hallo!

Csupa UFO valaszolt Neked!

Meg nem vagytok abban a korban, hogy orok huseget eskudjetek.

Azt azert nem ertem, ennyire nem ismered a csaladot, hogy a sajat unokatestveredet nem ismered? Szoval hogy is van ez a csaladi kapcsolat?

Ugyan mar, ebben a korban amikor az ember meg csak ismerkedik a szerelemmel, szexualitassal, meg nem jelenti azt, hogy el kell koteleznetek magatokt egy eletre.

Ha megis ugy lenne, ha elso unokatesok vagytok, van benne nemi kockazat, hogy a baba serult lehet, ha csak masod unokatesok vagytok, mar joval kevesebb.

De azert mindenki nezzen mar magaba, elvette azt a lanyt felesegul akibe 17 evesen szerelmes volt?

En azt mondanam, kostolgassatok egymast, erezzetek jol magatokat, es ha megsem ugy alakul hogy egyutt maradtok, ne haraggal valjatok el, hanem szep emlekekkel!

Hajra, eljen a szerelem!

2009. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bassz, rá, nem számít az! Rokon men veszi zokon!
2009. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, például engem a férjem. 17 éves volt mikor megismerkedtünk, én 16. 20.szülinapomon volt az esküvőnk, ő 21 volt. 22.születésnapi ajándéka a közös kisbabánk volt :), (azon a napon született a baba) majd jöttek sorban a lurkók:) 15éve vagyunk együtt:)
2009. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kösz a helpet de sokat ittunk nem tudtam ki ő ... :D

és nem első fokon unokateso de gyerek nem volt benne a tervben csak 1 kis egyyütlét meg iesmi :D:P KÖSZ A HELPET

2009. febr. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!